Powered by Smartsupp

OKS 250 (250 g)

Kód produktu: 9762
OKS 250 (250 g) Pasta pro široké využití. Velmi dobře maže, redukuje opotřebení spolehlivě odděluje a zaručeně skvěle chrání proti korozi. Hospodárné řešení pro uživatele, kteří byli doposud odkazováni na velký počet různých speciálních past. Odolná...
Více informací
Specifikace

OKS 250 (250 g) Pasta pro široké využití. Velmi dobře maže, redukuje opotřebení spolehlivě odděluje a zaručeně skvěle chrání proti korozi. Hospodárné řešení pro uživatele, kteří byli doposud odkazováni na velký počet různých speciálních past. Odolná proti horké a studené vodě, ale také kyselinám a louhům. Registrovaná u NSF v kategorii H2 pod číslem 131379. Neobsahuje žádné kovové pigmenty, grafit, molybdendisulfid ani příměsi síry. Zvyšuje výkon komplexně ve spojení s organickým molybdenem. Aplikace: » Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. » Pastu nanášíme na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. » Pasta přebírá také funkci utěsnění. » Pasta nesmí být používána místo tuku. » Míchat pouze s vhodnými mazivy. Vlastnosti a výhody: » Je vhodná k mazání šroubů, zásuvných a bajonetových spojení z oceli a neželezných kovů, k oddělování vnějších ploch teplotně namáhaných závitových spojení, jako např. u spalovacích motorů a turbín, též pro delší provozní dobu. » Chrání před korozí šrouby, nýty, čepy, příruby a uložení v rafinérském, ale také v lodním průmyslu nebo při údržbě zemědělských strojů.

1 450 Kč
1 198 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

OKS 250 (250 g)

Pasta pro široké využití. Velmi dobře maže, redukuje opotřebení spolehlivě odděluje a zaručeně skvěle chrání proti korozi. Hospodárné řešení pro uživatele, kteří byli doposud odkazováni na velký počet různých speciálních past. Odolná proti horké a studené vodě, ale také kyselinám a louhům. Registrovaná u NSF v kategorii H2 pod číslem 131379. Neobsahuje žádné kovové pigmenty, grafit, molybdendisulfid ani příměsi síry. Zvyšuje výkon komplexně ve spojení s organickým molybdenem.

Aplikace:
» Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611.
» Pastu nanášíme na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství.
» Pasta přebírá také funkci utěsnění.
» Pasta nesmí být používána místo tuku.
» Míchat pouze s vhodnými mazivy.

Vlastnosti a výhody:
» Je vhodná k mazání šroubů, zásuvných a bajonetových spojení z oceli a neželezných kovů, k oddělování vnějších ploch teplotně namáhaných závitových spojení, jako např. u spalovacích motorů a turbín, též pro delší provozní dobu.
» Chrání před korozí šrouby, nýty, čepy, příruby a uložení v rafinérském, ale také v lodním průmyslu nebo při údržbě zemědělských strojů.

Parametry

Hmotnost 0,30 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum