Powered by Smartsupp

OKS 200 (1 kg)

Kód produktu: 2736
OKS 200 (1 kg) Základní kluzný nátěr pohyblivých vřeten (závitů), suportů, vedení a kluzných drah, pro eliminaci trhavého pohybu u mazaných ploch (stick-slip efektu). Náběhové mazání pro vysoce zatížené kluzné plochy např. kluzná ložiska, ozubená ko...
Více informací
Specifikace

OKS 200 (1 kg) Základní kluzný nátěr pohyblivých vřeten (závitů), suportů, vedení a kluzných drah, pro eliminaci trhavého pohybu u mazaných ploch (stick-slip efektu). Náběhové mazání pro vysoce zatížené kluzné plochy např. kluzná ložiska, ozubená kola, klikové hřídele s vytvořením vlastností pro nouzový chod. Pro nejobtížnější typy tváření např. protahování trnem, protlačování nebo lisování, je nutno se vyvarovat kontaktům s nebezpečnými kovy a opotřebením. Výhody a využití : » Zvláště hospodárná pasta MoS2. » Okamžitě účinně maže při velkém zatížení. » Pasta proti zadření, opotřebení a trhavému pohybu (klouzání). » Vysoká účinnost díky silné přilnavosti a slučitelnosti MoS2 s kovy. » Snižuje tření při vysokém pracovním zatížení. » Zvyšuje ochranu pohyblivých částí stroje před nežádoucími vlivy. » Odolná vůči vodě, pohonným hmotám a jiným mazivům, chemikáliím nebo hydraulickým mediím. » V komplexním spojení s organickým molybdenem se zvyšuje její výkon. Aplikace: » Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. » Štětcem nebo stěrkou naneseme tenkou vrstvu pasty na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. » Přebytečné množství odstraníme. » Pastu nevyužívat namísto tuků a míchat jen s vhodnými mazivy.

4 741 Kč
3 918 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

OKS 200 (1 kg)

Základní kluzný nátěr pohyblivých vřeten (závitů), suportů, vedení a kluzných drah, pro eliminaci trhavého pohybu u mazaných ploch (stick-slip efektu). Náběhové mazání pro vysoce zatížené kluzné plochy např. kluzná ložiska, ozubená kola, klikové hřídele s vytvořením vlastností pro nouzový chod. Pro nejobtížnější typy tváření např. protahování trnem, protlačování nebo lisování, je nutno se vyvarovat kontaktům s nebezpečnými kovy a opotřebením.

Výhody a využití :
» Zvláště hospodárná pasta MoS2.
» Okamžitě účinně maže při velkém zatížení.
» Pasta proti zadření, opotřebení a trhavému pohybu (klouzání).
» Vysoká účinnost díky silné přilnavosti a slučitelnosti MoS2 s kovy.
» Snižuje tření při vysokém pracovním zatížení.
» Zvyšuje ochranu pohyblivých částí stroje před nežádoucími vlivy.
» Odolná vůči vodě, pohonným hmotám a jiným mazivům, chemikáliím nebo hydraulickým mediím.
» V komplexním spojení s organickým molybdenem se zvyšuje její výkon.

Aplikace:
» Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611.
» Štětcem nebo stěrkou naneseme tenkou vrstvu pasty na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. » Přebytečné množství odstraníme.
» Pastu nevyužívat namísto tuků a míchat jen s vhodnými mazivy.

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky