Powered by Smartsupp
Domů Pro motorkáře Motorové oleje Motul 300V Competition 5W-40 (2 l)
Domů Pro motorkáře Motorové oleje Motul 300V Competition 5W-40 (2 l)

Motul 300V Competition 5W-40 (2 l)

Kód produktu: 62227
Motul 300V Competition 5W-40 (2 l) Motul 300V Competition 5W-40 je 100% syntetický olej pro závodní motory vyrobený s technologií ESTER Core®. Použití: » Všechny závodní benzínové nebo naftové, jak atmosférické, tak vybavené turbodmychadly, se vstř...
Více informací
Specifikace

Motul 300V Competition 5W-40 (2 l) Motul 300V Competition 5W-40 je 100% syntetický olej pro závodní motory vyrobený s technologií ESTER Core®. Použití: » Všechny závodní benzínové nebo naftové, jak atmosférické, tak vybavené turbodmychadly, se vstřikováním (přímým / nepřímým) nebo s karburátorem. » Motory přizpůsobené k závodění a provozu s velkým rozsahem otáček a teplot. Vlastnosti: » Viskozita SAE 5W-40 umožňuje kompenzovat střední ředění motorového oleje nespáleným palivem a zachovává stabilní tlak oleje. » Maximální odolnost olejového filmu při velmi vysoké teplotě: Snížené opotřebení motoru. » Modifikátor tření: Maximální výkon, snížená provozní teplota. » Nízká volatilita: Snížená spotřeba oleje. » Vysoká stabilita ve střihu. » Stabilní tlak oleje při jakýchkoli podmínkách používání. Funkce: » STANDARDY Nad stávající standardy v Motorsportu. » TYP POUŽITÍ Rallye - GT - Závody na krátké vzdálenosti » Viskozita SAE 5W-40 umožňuje dokonalé proudění oleje do motoru při nastartování a rychlé vytvoření tlaku oleje a zároveň garantuje vysoký tlak oleje a rychlejší zvýšení otáček motoru při vysoké teplotě. Technologie: » Společnost MOTUL již po desetiletí vyvíjí vysoce výkonná syntetická maziva na bázi esterů. » Volbou esterů před jinými vysoce výkonnými syntetickými základovými oleji a jejich kombinací se souborem inovativních aditiv společnost MOTUL dosáhla dokonalého synergetického účinku. » Tato nejmodernější Technologie umožňuje maximální výkon motoru bez kompromisů, pokud jde o spolehlivost a opotřebení. Doporučení: » Pro zajištění optimální výkonnosti motoru je třeba se vyvarovat míchání s jinými syntetickými nebo minerálními oleji. » Výměna oleje: Podle individuální potřeby.

1 140 Kč
942 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Motul 300V Competition 5W-40 (2 l)

Motul 300V Competition 5W-40 je 100% syntetický olej pro závodní motory vyrobený s technologií ESTER Core®.

Použití:
» Všechny závodní benzínové nebo naftové, jak atmosférické, tak vybavené turbodmychadly, se vstřikováním (přímým / nepřímým) nebo s karburátorem.
» Motory přizpůsobené k závodění a provozu s velkým rozsahem otáček a teplot.

Vlastnosti:
» Viskozita SAE 5W-40 umožňuje kompenzovat střední ředění motorového oleje nespáleným palivem a zachovává stabilní tlak oleje.
» Maximální odolnost olejového filmu při velmi vysoké teplotě: Snížené opotřebení motoru.
» Modifikátor tření: Maximální výkon, snížená provozní teplota.
» Nízká volatilita: Snížená spotřeba oleje.
» Vysoká stabilita ve střihu.
» Stabilní tlak oleje při jakýchkoli podmínkách používání.

Funkce:
» STANDARDY Nad stávající standardy v Motorsportu.
» TYP POUŽITÍ Rallye - GT - Závody na krátké vzdálenosti

» Viskozita SAE 5W-40 umožňuje dokonalé proudění oleje do motoru při nastartování a rychlé vytvoření tlaku oleje a zároveň garantuje vysoký tlak oleje a rychlejší zvýšení otáček motoru při vysoké teplotě.

Technologie:
» Společnost MOTUL již po desetiletí vyvíjí vysoce výkonná syntetická maziva na bázi esterů.
» Volbou esterů před jinými vysoce výkonnými syntetickými základovými oleji a jejich kombinací se souborem inovativních aditiv společnost MOTUL dosáhla dokonalého synergetického účinku.
» Tato nejmodernější Technologie umožňuje maximální výkon motoru bez kompromisů, pokud jde o spolehlivost a opotřebení.

Doporučení:
» Pro zajištění optimální výkonnosti motoru je třeba se vyvarovat míchání s jinými syntetickými nebo minerálními oleji.
» Výměna oleje: Podle individuální potřeby.

Parametry

viskozita dle SAE SAE 5W-40

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum