Powered by Smartsupp

Mol Turbine 32 K (180 kg)

Kód produktu: 17199
Mol Turbine 32 K (180 kg) MOL Turbine K je oběžné mazivo s vynikající účinností, které je určeno pro široké spektrum průmyslových aplikací, zvláště pro stacionární parní a plynové turbíny pro mazání ložisek a převodů včetně hydraulicky ovládaných ří...
Více informací
Specifikace

ISO VG 32, ISO 8068 Type AR, ISO-L-TGA, ISO-L-TSA, DIN 51515-1 L-TD, DIN 51524-1 (HL), DIN 51517-2 (CL), Cincinnati Lamb P-54, AIST (US Steel) 125, AIST (US Steel) 120, SKODA POWER, BS 489

17 950 Kč
14 835 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mol Turbine 32 K (180 kg)

MOL Turbine K je oběžné mazivo s vynikající účinností, které je určeno pro široké spektrum průmyslových aplikací, zvláště pro stacionární parní a plynové turbíny pro mazání ložisek a převodů včetně hydraulicky ovládaných řídicích, spínacích a bezpečnostních zařízení. MOL Turbine K je vhodný jako mazací a těsnicí kapalina turbokompresorů a je dále velmi účinný i pro další aplikace, kde je požadována dobrá oxidační stabilita, ochrana proti korozi a výborné mezistěnové vlastnosti (např. propouštění vody, malý sklon k pěnivosti, rychlá separace vzduchu).Turbínový olej MOL Turbine K je prémiový produkt formulovaný tak, aby zabezpečoval dlouhodobé a bezproblémové mazání turbín, ale i jiných průmyslových zařízení. Turbínový olej MOL Turbine K se vyrábí z pečlivě vybraného vysoce kvalitního základového minerálního oleje a vyváženého balíku přísad obsahujícího antioxidační, protikorozní a protipěnivostní přísady. Jeho složení zabezpečuje dlouhou životnost oleje. MOL Turbine K má dobré viskozitně-teplotní charakteristiky, nízkou pěnivost a excelentní odlučivost vzduchu a vody. Zásluhou vysoké výkonnostní rezervy zabezpečuje rovněž dlhoudobou ochranu vůči korozi a oxidaci a tím umožňuje dlouhý servisní interval. MOL Turbine K splňuje požadavky mezinárodních standardů pro turbínové oleje a je akceptován mnohými výrobci turbín.

Výhody produktu:
» vynikající odolnost proti oxidaci
» excelentní termo-chemická stabilita
» nízká tvorba úsad
» extrémně dlouhý servisní interval
» dostatečná ochrana proti opotřebení
» rychlá odlučivost vody a vzduchu
» dobrá odolnost vůči rezivění a korozi
» akceptován výrobci turbín (OEM´s)

Parametry

viskozita dle ISO VG VG 32
Hmotnost 180 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum