Powered by Smartsupp

Mol Hydro HME 10 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 15575
Mol Hydro HME 10 (1 l, nalévaný) Splňuje požadavky hydraulických systémů, pracujících za ztížených podmínek a kde je předepsán olej nízké viskozity. Vyrábí se z vybraných druhů minerálních olejů a vyváženého systému aditiv, obsahující antioxidanty,...
Více informací
Specifikace

ISO VG 10, CETOP RP 91H-HM, DIN 51 524/II– HLP, ISO 6743, ISO-L-HM

85 Kč
70 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mol Hydro HME 10 (1 l, nalévaný)

Splňuje požadavky hydraulických systémů, pracujících za ztížených podmínek a kde je předepsán olej nízké viskozity. Vyrábí se z vybraných druhů minerálních olejů a vyváženého systému aditiv, obsahující antioxidanty, protioděrové, antikorozní a protipěnivostní přísady. Má vynikající nízkoteplotní vlastnosti. Formulace hydraulického oleje MOL Hydro HME 10 zabezpečuje excelentní termickou a hydrolytickou stabilitu, tím dochází k nízké tvorbě kalů a úsad. Produkt zajišťuje dlouhodobou funkčnost a prodlužuje životnost hydraulického zařízení. Má vynikající filtrační vlastnosti, což je základní požadavek dnešních moderních hydraulických systémů. Je konstruovaný tak, že jeho vynikající protioděrové vlastnosti zajišťují dokonalou ochranu hydrogenerátorů. Pečlivě vybraný systém aditiv zabezpečuje rychlou odlučivost vzduchu a nízkou pěnivost a tím ochranu proti kavitaci. Je kompatibilní s konstrukčními materiály z oceli a ze žlutých kovů a rovněž se všeobecně používanými těsnícími materiály, používanými v hydraulických zařízeních.

Aplikace:
» MOL Hydro HME 10 – tento hydraulický olej může být použit pro veškerá hydrostatická zařízení bez ohledu na typ, kde je hlavním požadavkem prvotřídní hydraulický olej s maximální spolehlivostí a vynikající účinností.
» Použití MOL Hydro HME 10 je zvláště výhodné na místech, kde se požaduje dlouhá provozní životnost, výborná filtrovatelnost, dobrá hydrolytická stabilita a separace vody.
» MOL Hydro HME 10 se výhodně používá v průmyslových zařízeních, mechanických strojích, v zemědělství, stavebnictví a ve strojích nasazených na zemní práce.

Výhody produktu:
» výtečná ochrana proti oděru
» dobrá tepelná stálost
» dlouhodobá oxidační stálost
» nízká tvorba úsad
» dlouhá životnost
» nízká pěnivost, výborná odlučivost vzduchu
» vynikající filtrovatelnost
» maximální spolehlivost a účinnost

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle ISO VG VG 10

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum