Powered by Smartsupp
Domů Průmyslové oleje a maziva Kompresorové oleje Mogul Komprimo VDL 46 (1 l, nalévaný)
Domů Průmyslové oleje a maziva Kompresorové oleje Mogul Komprimo VDL 46 (1 l, nalévaný)

Mogul Komprimo VDL 46 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 12805
Mogul Komprimo VDL 46 (1 l, nalévaný) Olej pro vysoce zatížené pístové vzduchové a plynové kompresory (s koncovými teplotami na výtlaku do 220 °C), zejména v případech, kdy oleje s nižší výkonností již nevyhovují -např. v důsledku tvorby úsad, karbo...
Více informací
Specifikace

ISO VG 46, ISO 6743/3A DAC, DIN 51 506 VDL

130 Kč
107 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mogul Komprimo VDL 46 (1 l, nalévaný)

Olej pro vysoce zatížené pístové vzduchové a plynové kompresory (s koncovými teplotami na výtlaku do 220 °C), zejména v případech, kdy oleje s nižší výkonností již nevyhovují -např. v důsledku tvorby úsad, karbonu apod.Výrobky skupiny MOGUL KOMPRIMO VDL jsou kompresorové oleje mimořádné kvality. Ropné základové oleje, z nichž jsou tyto oleje formulovány, jsou vyrobené moderní hydrogenační technologií; ta je mj. zárukou mimořádně nízké odparnosti finálních produktů. Oleje mají zlepšené nízkoteplotní vlastnosti a dále obsahují speciální bezpopelnou komplexní přísadu, která příznivě ovlivňuje zejména termickou a oxidační stabilitu těchto produktů i jejich další užitné vlastnosti. Typická je pro tyto výrobky rovněž nízká pěnivost a velmi dobrá schopnost deemulgace.

Použití:
» Jsou určeny k mazání vzduchových a plynových kompresorů, které kladou mimořádně vysoké nároky na použité mazivo.
» Umožňují současně dosažení velmi dlouhých výměnných lhůt. Typické aplikace jednotlivých viskozitních tříd olejů této skupiny jsou:
» MOGUL KOMPRIMO VDL 46 a MOGUL KOM-PRIMO VDL 68 - oleje, používané k mazání rotačních (nejčastěji šroubových) kompresorů s vyšším zatížením (výstupní teplota ≥ 100 °C), jsou vhodné i pro turbokompresory MOGUL KOMPRIMO VDL 100 - olej pro vysoce zatížené pístové vzduchové a plynové kompresory (s koncovými teplotami na výtlaku do 220 °C), zejména v případech, kdy oleje s nižší výkonností již nevyhovují např. v důsledku tvorby úsad, karbonu apod.

Vlastnosti:
» Velmi dobře chrání mazané soustavy proti opotřebení.
» Chrání proti korozi.
» Vynikající odolnost proti termickému a oxidačnímu zatížení (minimální tendence k tvorbě karbonových úsad) je zárukou dlouhé životnosti.
» Nízká odparnost.
» Příznivá závislost viskozity na teplotě.
» Velmi dobré reologické vlastnosti za nízkých teplot.
» Dobré deemulgační vlastnosti.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle ISO VG VG 46

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum