Powered by Smartsupp

Mogul HLPD 46 (10 l)

Kód produktu: 4022
Mogul HLPD 46 (10 l) Výrobky skupiny MOGUL H-LPD jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje s detergentně disperzantními vlastnostmi. Výrobky skupiny MOGUL H-LPD jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje s detergentně disper-zantními vlastnostmi. Hluboce r...
Více informací
Specifikace

ISO VG 46, ISO 6743/4 HM, DIN 51 502 H, DIN 51 524 část 2 HLP, DIN 51 517 část 3 CLP, MAN N698 H-LPD.

985 Kč
814 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mogul HLPD 46 (10 l)

Výrobky skupiny MOGUL H-LPD jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje s detergentně disperzantními vlastnostmi.
Výrobky skupiny MOGUL H-LPD jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje s detergentně disper-zantními vlastnostmi. Hluboce rafinované ropné základové materiály, na nichž jsou tyto oleje formulovány, jsou vyrobené speciálními hydrogenačními technologiemi. Víceúčelová směsná přísada výrazně zlepšuje jejich protiotěrové a protikorozní vlastnosti, oxidační stabilitu a další užitné vlastnosti, čímž přesahují obvyklou úroveň olejů skupiny HM (HLP). Přítomnost detergentně disperzantní složky zajišťuje velmi dobrý čisticí efekt v hydraulických soustavách. Dále jsou tyto oleje zušlechtěny protipěnivostní přísadou a modifikátorem VI a snižovačem bodu tuhnutí, které příznivě ovlivňují jejich nízkoteplotní vlastnosti.

Použití:
» Jsou určeny především pro vysoce zatěžované vysokotlaké hydrostatické mechanismy, vybavené hydrogenerátory s velmi vysokými požadavky na protiotěrový účinek oleje (lamelové, axiální a radiální pístové) a náročnými na jeho termooxidační stálost.
» Přítomnost detergentně disperzantní složky zajišťuje velmi dobrý čisticí efekt, zejména u soustav s dlouhodobými olejovými náplněmi a soustav, u nichž je nebezpečí kontaminace mechanickými nečistotami, obráběcími kapalinami příp. vodou (detergentně disperzantní složka umožňuje rozptýlení vody až do obsahu cca 0,2 %, oxidačních produktů - kalů a dalších příměsí) - např. obráběcí stroje s elektricko-hydraulickým řízením, do jejichž hydraulických systémů mohou pronikat kontaminující látky aj.

Vlastnosti:
» Výborně chrání mazané soustavy před opotřebením.
» Vynikající protikorozní vlastnosti.
» Výborná odolnost proti oxidaci je zárukou mimořádně dlouhé životnosti.
» Zajišťuje velmi dobrý čistící efekt zejména u soustav, kde dochází k vnikání nečistot a vody, a u soustav s dlouhodobými náplněmi.
» Nepůsobí agresivně na elastomery, s nimiž přicházejí do styku.
» Minimální tendence k tvorbě pěny.
» Velmi příznivý průběh viskozity v závislosti na změnách teploty.
» Vyznačují se velkou odolností proti střihovému namáhání.
» Velmi dobrá filtrovatelnost.

Parametry

Hmotnost 10 kg
viskozita dle ISO VG VG 46
Go4Lube Hydrol HLPD 46 (20 l)

Go4Lube Hydrol HLPD 46 (20 l)

Na objednávku

1 757 Kč

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum