Powered by Smartsupp

Mobil Univis HVI 26 (20 l)

Kód produktu: 9999
Mobil Univis HVI 26 (20 l) Mobil Univis HVI je řada kvalitních hydraulických olejů odolných proti opotřebení, které se vyznačují velmi vysokými viskozitními indexy. Mobil Univis HVI je řada kvalitních hydraulických olejů odolných proti opotřebení, k...
Více informací
Specifikace

ISO VG 26, DIN 51524 č.3 HVLP, ISO 6743-4 třída HV

6 250 Kč
5 165 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mobil Univis HVI 26 (20 l)

Mobil Univis HVI je řada kvalitních hydraulických olejů odolných proti opotřebení, které se vyznačují velmi vysokými viskozitními indexy.
Mobil Univis HVI je řada kvalitních hydraulických olejů odolných proti opotřebení, které se vyznačují velmi vysokými viskozitními indexy. Díky své odolnosti vůči změnám viskozity jsou oleje Univis HVI doporučovány pro hydraulické systémy, které jsou vystaveny velkým teplotním změnám. Mnohé z těchto systémů jsou citlivé na změny viskozity hydraulického oleje, protože jejich hydraulická přesnost závisí na vyrovnané hodnotě viskozity. Tyto oleje vykazují optimální tokové vlastnosti a jsou odolné vůči střihovému namáhání a ztrátě viskozity při teplotách pod nulou. Při vysokých pracovních teplotách a tlacích zachovávají účinnost systému a snižují vnitřní ztráty v čerpadlech na minimum. Oleje Univis HVI mají vynikající oxidační stabilitu, snižují tvorbu úsad a zlepšují výkonnost čerpadla a ventilů v hydraulickém okruhu. Rovněž se vyznačují dobrou ochranou proti opotřebení u vysokotlakých lamelových, pístových a zubových čerpadel. Oleje Mobil Univis HVI byly vyvinuty ve spolupráci s významnými výrobci tak, aby splňovaly nejpřísnější požadavky náročných hydraulických systémů, u kterých se používají vysokotlaká, vysoce výkonná čerpadla a stejně tak i ke zvládání kritických požadavků součástek jiných hydraulických systémů.

Použití:
» Hydraulické systémy citlivé na zachování stabilní hodnoty viskozity hydraulického oleje ve značném rozsahu teplot.
» Hydrostatické převodovky a olejové tlumiče.
» Mohou se používat i do jemných přístrojů a jiných mechanismů s omezeným příkonem, kde nesmí dojít ke zvýšení pasivních odporů v důsledku zhuštění oleje.
» Ke snížení tvorby úsad v zařízeních, kde se používají servoventily s úzkým vymezením vůle.
» Systémy, pro které jsou charakteristické studené starty a vysoké pracovní teploty.
» Systémy vyžadující vysoký stupeň dovoleného zařízení a odolnosti proti opotřebení.
» Aplikace, kde je výhodou ochrana proti rezivění a opotřebení, jako například systémy, kde nelze vyloučit výskyt malého množství vody.

Vlastnosti:
» Oleje Mobil Univis HVI se vyznačují mimořádnou viskozitní stabilitou ve značném rozsahu teplot.
» Jejich vynikající vlastnosti prodlužují intervaly výměny filtrů při současném zachování čistoty systémů.
» Jejich skvělá odolnost proti opotřebení a homogenní tloušťka mazacího filmu nabízejí výjimečnou výkonnost zařízení, což vede nejen ke snížení odstávek, ale přispívá i ke zvýšení výrobní kapacity.
» Díky kontrolované odlučivosti vody se oleje uplatňují v systémech znečištěných malým množstvím vody a zároveň rychle odlučují velká množství vody.
» Neobvykle vysoký viskozitní index a vynikající viskozitní stabilita zlepšují přesnost a snižují pasivní odpory.
» Velmi nízký bod tuhnutí zachovává skvělé podmínky tekutosti při nízkých teplotách.
» Vhodný k použití v hydraulických zařízeních provozovaných ve velmi studených podmínkách.
» Vysoká výkonnost a hladký chod hydraulického systému díky stabilnímu zachování hodnoty viskozity, rychlému vytěsňování vzduchu, velmi nízké pěnivosti a dobré odlučitelnosti vody.
» Výjimečná ochrana proti rezivění a korozi snižuje negativní účinky vlhkosti na součástky systému.
» Účinná oxidační stabilita snižuje tvorbu úsad a zlepšuje výkonnost ventilů.

» Viskozitní index 376.
» Viskozita při 40°C 25,8 mm²/s.
» Teplota tuhnutí -60°C.

Parametry

Hmotnost 20 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum