Powered by Smartsupp

Mobil Glygoyle 220 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 1436
Mobil Glygoyle 220 (1 l, nalévaný) Řada Mobil Glygoyle jsou oleje pro šnekové převody, ložiska a kompresory. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinam. Produkty řady Mobil Glygoyle získaly podporu předních výrobců zaří...
Více informací
Specifikace

PGLP 220, ISO VG 220, NSF H1

599 Kč
495 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mobil Glygoyle 220 (1 l, nalévaný)

Řada Mobil Glygoyle jsou oleje pro šnekové převody, ložiska a kompresory. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinam. Produkty řady Mobil Glygoyle získaly podporu předních výrobců zařízení a jsou oblíbeny mnoha provozovateli zařízení po celém světě. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinami a rovněž jsou v souladu s ustanovením 21 CFR 178.3570 Food and Drug Administration (USA).

» Řada Mobil Glygoyle je kategorie vysoce kvalitních, vysoce účinných, plně syntetických, polyalkylenglykolových (PAG) olejů pro šnekové převody, které byly vyvinuty pro použití v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických a ropných olejů.
» Oleje obsahují patentovanou kombinaci aditiv, které poskytují ochranu proti vysokým tlakům a opotřebení, proti korozi a rezivění a proti pěnění, aniž by to bylo na úkor přirozených charakteristik základových polyglykolových olejů.
» Díky skvělým mazacím vlastnostem a nízké přilnavosti se snižuje tření v převodech, čímž se zvyšuje účinnost a snižuje teplota olejové náplně.
» Oleje řady Mobil Glygoyle vykazují mimořádnou tepelnou a oxidační stabilitu a díky tomu omezují tvorbu kalů a úsad.
» Jsou kompatibilní s většinou těsnění a těsnících vložek, ale nesnášejí se s ropnými oleji.
» Jejich velmi nízký bod tuhnutí zaručuje vynikající tekutost za nízkých teplot.
» Jsou hygroskopické a neodlučují vodu.
» Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání šnekových převodů, zvláště ve vysoce namáhaných, náročných provozních aplikacích.
» Osvědčily se jako vynikající oleje pro všechny typy průmyslových převodů a pro kluzná a valivá ložiska v extrémně náročných provozních podmínkách.
» Dosáhly mimořádných výsledků v mazání převodů a ložisek.

Použití:
» Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje Mobil Glygoyle mísitelné s ropnými oleji, a není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými ropnými oleji.
» Totéž platí pro ropné oleje, které nesmějí být používány pro doplňování v systémech provozovaných s výrobky Mobil Glygoyle.
» Oleje řady Mobil Glygoyle jsou hygroskopické a neodlučují vodu.
» Díky jejich vysoké hustotě voda neklesá ke dnu nádrže.
» Oleje řady Mobil Glygoyle jsou kompatibilní s mnoha těsnícími materiály, nicméně dnes používané elastomery se vyznačují velkou variabilitou a pro optimální výsledky a ověření snášenlivosti je proto nutné kontaktovat dodavatele zařízení, výrobce těsnění nebo vašeho místního zástupce společnosti ExxonMobil.
» Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání vysoce namáhaných šnekových převodů, ale používá se i k mazání kluzných a valivých ložisek a jiných průmyslových ozubených převodů v celé řadě aplikací.
» Všechny aplikace šnekových převodů jako jsou převody používané v dopravnících, eskalátorech, manipulačních zařízeních materiálů, pohonech lisů, balicích strojích, lyžařských vlecích, míchadlech a mísidlech.
» Jiné převodové a ložiskové aplikace v kovoobráběcím, potravinářském a textilním průmyslu a v cementárnách.
» Rotační, šroubové a odstředivé kompresory v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických maziv a minerálních olejů.

Vlastnosti:
» Oleje značky Mobil Glygoyle jsou pro svoji inovaci a mimořádnou výkonnost uznávány a ceněny po celém světě.
» Polyalkylenglykolové syntetické produkty na molekulární bázi speciálně zvolené pro řadu olejů Mobil Glygoyle jsou vyráběny s využitím nejmodernější technologie s cílem nabízet mimořádně účinné výrobky.
» Klíčovou roli ve vývoji řady Mobil Glygoyle hraje úzká spolupráce s předními výrobci zařízení, díky kterým je zaručeno, že naše výrobky nabízejí výjimečnou účinnost odpovídající neustále se měnícím konstrukcím průmyslových zařízení.
» Šnekové převody často pracují v náročných teplotních podmínkách, protože z hlediska své konstrukce se jedná o poměrně malá zařízení s vysokým jmenovitým výkonem.
» Polyalkylenglykolové struktury zvolené pro řadu olejů.
» Mobil Glygoyle byly vystaveny náročné posloupnosti zkoušek, z nichž nikoliv nevýznamnou zkouškou bylo zjištění trakčních charakteristik oleje – tedy klíčové vlastnosti určující účinnost šnekového převodu.
» Výsledkem vývoje jsou výrobky s nízkou trakcí, které výrazně zlepšují účinnost šnekových převodů a zároveň snižují vytváření tepla a teploty v olejové náplni.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle ISO VG VG 220

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum