Powered by Smartsupp

Mobil Glygoyle 22 (20 l)

Kód produktu: 7333
Mobil Glygoyle 22 (20 l) Vysoce kvalitní plně syntetický polyalkylenglykolový (PAG) olej pro šnekové převody, které byly vyvinuty pro použití v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických a ropných olejů. Oleje obsahují patentov...
Více informací
Specifikace

PGLP 150, ISO VG 150

6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mobil Glygoyle 22 (20 l)

Vysoce kvalitní plně syntetický polyalkylenglykolový (PAG) olej pro šnekové převody, které byly vyvinuty pro použití v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických a ropných olejů.
Oleje obsahují patentovanou kombinaci aditiv, které poskytují ochranu proti vysokým tlakům a opotřebení, proti korozi a rezivění a proti pěnění, aniž by to bylo na úkor přirozených charakteristik základových polyglykolových olejů. Díky skvělým mazacím vlastnostem a nízké přilnavosti se snižuje tření v převodech, čímž se zvyšuje účinnost a snižuje teplota olejové náplně. Oleje řady Mobil Glygoyle vykazují mimořádnou tepelnou a oxidační stabilitu a díky tomu omezují tvorbu kalů a úsad. Jsou kompatibilní s většinou těsnění a těsnících vložek, ale nesnášejí se s ropnými oleji. Jejich velmi nízký bod tuhnutí zaručuje vynikající tekutost za nízkých teplot. Jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání šnekových převodů, zvláště ve vysoce namáhaných, náročných provozních aplikacích. Osvědčily se jako vynikající oleje pro všechny typy průmyslových převodů a pro kluzná a valivá ložiska v extrémně náročných provozních podmínkách. Dosáhly mimořádných výsledků v mazání převodů a ložisek. Produkty řady Mobil Glygoyle získaly podporu předních výrobců zařízení a jsou oblíbeny mnoha provozovateli zařízení po celém světě.

Použití:
» Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje Mobil Glygoyle mísitelné s ropnými oleji, a není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými ropnými oleji.
» Totéž platí pro ropné oleje, které nesmějí být používány pro doplňování v systémech provozovaných s výrobky Mobil Glygoyle. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou hygroskopické a neodlučují vodu.
» Díky jejich vysoké hustotě voda neklesá ke dnu nádrže.
» Oleje řady Mobil Glygoyle jsou kompatibilní s mnoha těsnícími materiály, nicméně dnes používané elastomery se vyznačují velkou variabilitou a pro optimální výsledky a ověření snášenlivosti je proto nutné kontaktovat dodavatele zařízení, výrobce těsnění nebo vašeho místního zástupce společnosti ExxonMobil.
» Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání vysoce namáhaných šnekových převodů, ale používá se i k mazání kluzných a valivých ložisek a jiných průmyslových ozubených převodů v celé řadě aplikací.
» Ke konkrétním aplikacím patří: Všechny aplikace šnekových převodů jako jsou převody používané v dopravnících, eskalátorech, manipulačních zařízeních materiálů, pohonech lisů, balicích strojích, lyžařských vlecích, míchadlech a mísidlech.
» Jiné převodové a ložiskové aplikace v kovoobráběcím, potravinářském a textilním průmyslu a v cementárnách.

Vlastnosti:
» Skvělá tepelná a oxidační stabilita, odolnost vůči tvorbě kalů jakož i vynikající ochrana proti opotřebení.
» Nízké hodnoty součinitelů tření a trakce.
» Vysoká tepelná vodivost.
» Vysoký viskozitní index, nízký bod tuhnutí a nepřítomnost parafínů.
» Velmi dobrá odolnost vůči korozi a rezivění.
» Víceúčelová schopnost průmyslového zařízení.
» Lépe chrání proti opotřebení v náročných vysoce namáhaných situacích.
» Vyšší produkce díky delší životnosti oleje, méně plánovaných a neplánovaných odstávek.
» Nižší náklady na údržbu a výdaje spojené s výměnou oleje.
» Vyšší účinnost šnekových převodů a nižší provozní teploty oleje snižují provozní (energetické) náklady a prodlužují životnost těsnění.
» Zlepšené šíření tepla olejovou náplní snižuje provozní teploty v místě záběru ozubených kol.
» Snadné spouštění díky vynikající tekutosti za nízkých teplot – zvlášť důležité pro úspěšný provoz zařízení ve vzdálených lokalitách.
» Vynikající ochrana zařízení i během odstávky prodlužuje životnost zařízení a umožňuje hladké spouštění spojené s úsporami mzdových a materiálových nákladů.

Parametry

Hmotnost 20 kg
viskozita dle ISO VG VG 150
objem 20 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum