Powered by Smartsupp

Mobil Gear 600 XP 150 (20 l)

Kód produktu: 2714
Mobil Gear 600 XP 150 (20 l) Vysoce výkonný převodový olej určený pro použití v podmínkách extrémně vysokých tlaků. Oleje řady Mobilgear 600 XP mají vynikající charakteristiky odolnosti vůči zátěži a jsou vhodné pro použití ve všech typech uzavřenýc...
Více informací
Specifikace

ISO VG 150, AGMA 9005-E02 4 EP, DIN 51517 Část 3, CLP 150, ISO 12925-1 Typ CKD 150 , Mueller Weingarten DT 55 005 Approved CLP 150

3 450 Kč
2 851 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mobil Gear 600 XP 150 (20 l)

Vysoce výkonný převodový olej určený pro použití v podmínkách extrémně vysokých tlaků.
Oleje řady Mobilgear 600 XP mají vynikající charakteristiky odolnosti vůči zátěži a jsou vhodné pro použití ve všech typech uzavřených ozubených převodů se systémy oběhového mazání nebo mazání rozstřikem. Byly vyvinuty tak, aby byly v předstihu vůči měnícím se potřebám technologie převodových skříní. Konstrukční trendy technologie převodů směřují k menším jednotkám se stejným přenosem výkonu. Tento nárůst hustoty výkonu klade na převodové oleje zvýšené požadavky. Díky svému složení tyto oleje chrání ozubení převodů před opotřebením už v jeho prvních stádiích. Toto mikroskopické opotřebení, nazývané také mikropitting, může vést k závažnému poškození zubů převodů. Svými parametry převyšují požadavky oborových norem na ochranu ložisek proti opotřebení. Ve skutečnosti poskytují až 15x vyšší úroveň ochrany proti opotřebení, než jaká je stanovena pro testovací měření na základě oborového standardu FAG FE 8.

Použití:
» Jsou doporučeny pro uzavřené průmyslové ozubené převody, včetně převodů s čelními, šikmozubými a kuželovými soukolími se systémy oběhového mazání nebo mazání rozstřikem, které pracují s objemovou teplotou oleje až 100 °C.
» Jsou zvláště vhodné pro převodová soukolí pracující v podmínkách vysokých nebo rázových zátěží.
» Oleje Mobilgear 600 XP nacházejí široké možnosti použití také v lodních převodových aplikacích.
» Lze je používat i mimo převodové aplikace, včetně mazání vysoce zatěžovaných pomaloběžných kluzných a valivých ložisek.

Vlastnosti:
» Oleje řady Mobilgear 600 XP patří mezi špičková průmyslová maziva značky Mobil, která si získala vynikající pověst díky svým inovacím a skvělým výkonnostním vlastnostem.
» Tyto výrobky na ropné bázi představují vysoce kvalitní průmyslové převodové oleje, které splňují nejnovější oborové standardy a nabízejí vysoce univerzální vlastnosti pro mazání nejrůznějších druhů strojních zařízení v průmyslu a lodní dopravě.

Parametry

Hmotnost 20 kg
viskozita dle ISO VG VG 150

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum