Powered by Smartsupp

MD Special (300 ml, spray)

Kód produktu: 743
MD Special (300 ml, spray) Univerzální mazací prostředek s disulfidem molybdenu. » Aerosolový univerzální mazací přípravek, všestranný a spolehlivý, k uvolnění zrezivělých šroubů a matek, odstraňuje vrzání, dokonale maže, preventivně chrání před ko...
Více informací
Specifikace

MD Special (300 ml, spray) Univerzální mazací prostředek s disulfidem molybdenu. » Aerosolový univerzální mazací přípravek, všestranný a spolehlivý, k uvolnění zrezivělých šroubů a matek, odstraňuje vrzání, dokonale maže, preventivně chrání před korozí. » Proniká do všech nepřístupných míst. Slouží k mazání všech pohyblivých částí, dveřních zámků, okenních závěsů, převodových řetězů apod. » Balení: tlaková hliníková nádoba o objemu 150ml.

109 Kč
90 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

MD Special (300 ml, spray)

Univerzální mazací prostředek s disulfidem molybdenu.

» Aerosolový univerzální mazací přípravek, všestranný a spolehlivý, k uvolnění zrezivělých šroubů a matek, odstraňuje vrzání, dokonale maže, preventivně chrání před korozí.
» Proniká do všech nepřístupných míst. Slouží k mazání všech pohyblivých částí, dveřních zámků, okenních závěsů, převodových řetězů apod.
» Balení: tlaková hliníková nádoba o objemu 150ml.

Parametry

Hmotnost 0,30 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum