Powered by Smartsupp

Madit OL-46 (10 l)

Kód produktu: 199835
Madit OL-46 (10 l) Ložiskový olej jakostní, určený na krátkodobé mazání soustav při normálních teplotách, mimo mazání soustav s velkou průtokovou rychlostí, hlavně je vhodný na mazání strojových částí velkých pracovních a hnacích strojů s nižšími...
Více informací
Specifikace

ISO VG 46, 6743: L-FC, DIN 51 502C

739 Kč
611 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Madit OL-46 (10 l)

Ložiskový olej jakostní, určený na krátkodobé mazání soustav při normálních teplotách, mimo mazání soustav s velkou průtokovou rychlostí, hlavně je vhodný na mazání strojových částí velkých pracovních a hnacích strojů s nižšími otáčkami a středním mechanickým zatížením jako jsou elektrické motory, ventilátory, převodovky apodPoužití:

» Je vhodný i jako náplň do nenáročných hydraulických soustav, jako jsou např. hydraulické soustavy lisů, klikové mechanizmy pístových strojů a jiné.

» Používá se na přípravu kalících koupelí.

Parametry

Hmotnost 10 kg
viskozita dle ISO VG VG 46

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum