Powered by Smartsupp
Domů Průmyslové oleje a maziva Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný)
Domů Průmyslové oleje a maziva Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný)

Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 278
Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný) Silikonové oleje LUKOSIOL M jsou polydimetyl siloxanové kapaliny ve 100% formě. Použití: » Separační prostředky, přípravky pro leštění povrchů, tepelná a chladící média, hydraulické a tlumící kapaliny, kapalná dielek...
Více informací
Specifikace

Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný) Silikonové oleje LUKOSIOL M jsou polydimetyl siloxanové kapaliny ve 100% formě. Použití: » Separační prostředky, přípravky pro leštění povrchů, tepelná a chladící média, hydraulické a tlumící kapaliny, kapalná dielektrika, mazací prostředky, pomocné a barvářské přípravky, odpěňovací přípravky, pomocné přípravky pro výrobu kosmetických a farmaceutických výrobků. Vlastnosti: » Vysoká tepelná stabilita v oblasti vysokých a nízkých teplot. » Malá změna viskozity v závislosti na teplotě. » Velmi dobré dielektrické vlastnosti, které se jen málo mění s teplotou a frekvencí. » Schopnost odpuzovat vodu. » Nenapadají pryž (kromě silikonové). » Vysoká stlačitelnost. » Velmi dobrá chemická odolnost a fyziologická inertnost. » Téměř neměnná hustota (970 kg/m3) v širokém rozmezí viskozit. » Nízký bod tuhnutí, vysoký bod vzplanutí, relativně konstantní viskozita v širokém rozmezí teplot, tepelná odolnost při střihovém namáhání i chemická inertnost určují silikonové oleje LUKOSIOL M jako vhodná maziva a hydraulické kapaliny. » Jejich dobrá mazivost při kluzném tření v ložiskách je zejména u následující kombinace kovů: ocel-bronz, ocel-kadmium, ocel-zinek, ocel-chrom, ocel-mosaz. » V oblasti teplot 15-100 oC je mazivost silikonových olejů téměř stejná jako u neaditivovaných minerálních olejů. » Relativně je však lepší při teplotách nad 100 oC. » Při mazání valivých ložisek se silikonové oleje LUKOSIOL M téměř vyrovnávají minerálním olejům. » Únosnost olejů z ložisek může být snížena, jestliže jsou použita pomalu běžící ložiska nebo se před montáží provede nasycení ložisek olejem při 150-200 oC po dobu 24 hod. Oxidační stálost: » Na vzduchu jsou stálé do 150°C, se vzrůstající teplotou však začíná docházet na vzduchu k jejich rozkladu (180°C).

630 Kč
521 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Lukosiol M 350 (1 l, nalévaný)

Silikonové oleje LUKOSIOL M jsou polydimetyl siloxanové kapaliny ve 100% formě.


Použití:
» Separační prostředky, přípravky pro leštění povrchů, tepelná a chladící média, hydraulické a tlumící kapaliny, kapalná dielektrika, mazací prostředky, pomocné a barvářské přípravky, odpěňovací přípravky, pomocné přípravky pro výrobu kosmetických a farmaceutických výrobků.

Vlastnosti:
» Vysoká tepelná stabilita v oblasti vysokých a nízkých teplot.
» Malá změna viskozity v závislosti na teplotě.
» Velmi dobré dielektrické vlastnosti, které se jen málo mění s teplotou a frekvencí.
» Schopnost odpuzovat vodu.
» Nenapadají pryž (kromě silikonové).
» Vysoká stlačitelnost.
» Velmi dobrá chemická odolnost a fyziologická inertnost.
» Téměř neměnná hustota (970 kg/m3) v širokém rozmezí viskozit.
» Nízký bod tuhnutí, vysoký bod vzplanutí, relativně konstantní viskozita v širokém rozmezí teplot, tepelná odolnost při střihovém namáhání i chemická inertnost určují silikonové oleje LUKOSIOL M jako vhodná maziva a hydraulické kapaliny.
» Jejich dobrá mazivost při kluzném tření v ložiskách je zejména u následující kombinace kovů: ocel-bronz, ocel-kadmium, ocel-zinek, ocel-chrom, ocel-mosaz.
» V oblasti teplot 15-100 oC je mazivost silikonových olejů téměř stejná jako u neaditivovaných minerálních olejů.
» Relativně je však lepší při teplotách nad 100 oC.
» Při mazání valivých ložisek se silikonové oleje LUKOSIOL M téměř vyrovnávají minerálním olejům.
» Únosnost olejů z ložisek může být snížena, jestliže jsou použita pomalu běžící ložiska nebo se před montáží provede nasycení ložisek olejem při 150-200 oC po dobu 24 hod.

Oxidační stálost:
» Na vzduchu jsou stálé do 150°C, se vzrůstající teplotou však začíná docházet na vzduchu k jejich rozkladu (180°C).

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum