Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do oleje Lubrifilm Motor Active (200 ml)
Domů Aditiva Přísady do oleje Lubrifilm Motor Active (200 ml)

Lubrifilm Motor Active (200 ml)

Kód produktu: 1542
Lubrifilm Motor Active (200 ml) Tento přípravek je určen pro ochranu součástí pokovením u benzinových a naftových čtyřdobých, turbo a LPG motorů a jejich renovaci bez demontáže. » Lubrifilm ACTIVE - pro motory s více než 50 000 km. » Výrazně snižuj...
Více informací
Specifikace

Lubrifilm Motor Active (200 ml) Tento přípravek je určen pro ochranu součástí pokovením u benzinových a naftových čtyřdobých, turbo a LPG motorů a jejich renovaci bez demontáže. » Lubrifilm ACTIVE - pro motory s více než 50 000 km. » Výrazně snižuje třecí odpory a teplotu motorového oleje, zvyšuje účinnost spalovacího procesu, zamezuje opotřebení při studených startech, obnovuje sníženou kompresi a optimalizuje vůle mezi součástmi. » Jedno balení 200ml je určeno pro motor o obsahu válců do 2 000 ccm. » Nepoužívat v motorech, kde je společný mazací okruh s automatickou převodovkou.

269 Kč
222 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Lubrifilm Motor Active (200 ml)

Tento přípravek je určen pro ochranu součástí pokovením u benzinových a naftových čtyřdobých, turbo a LPG motorů a jejich renovaci bez demontáže.

» Lubrifilm ACTIVE - pro motory s více než 50 000 km.
» Výrazně snižuje třecí odpory a teplotu motorového oleje, zvyšuje účinnost spalovacího procesu, zamezuje opotřebení při studených startech, obnovuje sníženou kompresi a optimalizuje vůle mezi součástmi.
» Jedno balení 200ml je určeno pro motor o obsahu válců do 2 000 ccm.
» Nepoužívat v motorech, kde je společný mazací okruh s automatickou převodovkou.

Parametry

Hmotnost 0,20 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum