Powered by Smartsupp

Lubex Emulgol H (4,5 kg)

Kód produktu: 13612
Lubex Emulgol H (4,5 kg) Lubex Emulgol H se používá pro všechny běžné obráběcí operace železných kovů, lehkých a barevných kovů při velkých odporech a zvýšené teplotě. Pro operace jako jsou soustružení, frézování, vrtání, řezání a podobně se použív...
Více informací
Specifikace

Lubex Emulgol H (4,5 kg) Lubex Emulgol H se používá pro všechny běžné obráběcí operace železných kovů, lehkých a barevných kovů při velkých odporech a zvýšené teplotě. Pro operace jako jsou soustružení, frézování, vrtání, řezání a podobně se používá emulze v koncentraci 3,0 do 5,5% v závislosti od podmínek použití a tvrdosti vody. Při používání emulze je vhodné dvakrát týdně provádět kontrolu hodnoty pH, která se má pohybovat v rozsahu 8 – 9. Kontrolu možné provádět pomocí pH papírků. Vlastnosti: » Lubex Emulgol H je směsí ropného oleje, emulgátorů a inhibitorů. » S vodou vytváří stabilní emulzi, která se používá jako řezná kapalina při obrábění kovů a též jako tlaková kapalina v nenáročných hydraulických systémech. » Vysoká stabilita emulze v měkké i v tvrdé vodě. » Dobrá odolnost vůči mikroorganismům. » Nízká pěnivost i v měkké vodě. » Velmi nízké požadavky na údržbu.

699 Kč
578 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Lubex Emulgol H (4,5 kg)


Lubex Emulgol H se používá pro všechny běžné obráběcí operace železných kovů, lehkých a barevných kovů při velkých odporech a zvýšené teplotě. Pro operace jako jsou soustružení, frézování, vrtání, řezání a podobně se používá emulze v koncentraci 3,0 do 5,5% v závislosti od podmínek použití a tvrdosti vody. Při používání emulze je vhodné dvakrát týdně provádět kontrolu hodnoty pH, která se má pohybovat v rozsahu 8 – 9. Kontrolu možné provádět pomocí pH papírků.

Vlastnosti:
» Lubex Emulgol H je směsí ropného oleje, emulgátorů a inhibitorů.
» S vodou vytváří stabilní emulzi, která se používá jako řezná kapalina při obrábění kovů a též jako tlaková kapalina v nenáročných hydraulických systémech.
» Vysoká stabilita emulze v měkké i v tvrdé vodě.
» Dobrá odolnost vůči mikroorganismům.
» Nízká pěnivost i v měkké vodě.
» Velmi nízké požadavky na údržbu.

Parametry

Hmotnost 8 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum