Powered by Smartsupp
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml)
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml)

Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml)

Kód produktu: 4066
Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml) Speciální aktivní rozpouštěcí prostředek pro rychlé a šetrné čištění citlivých součástek měřičů hmotnosti protékajícího vzduchu v benzínových a dieselových motorech. Čistič se také vyznačuje svým rychlým a...
Více informací
Specifikace

Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml) Speciální aktivní rozpouštěcí prostředek pro rychlé a šetrné čištění citlivých součástek měřičů hmotnosti protékajícího vzduchu v benzínových a dieselových motorech. Čistič se také vyznačuje svým rychlým a bezezbytkovým odpařováním. Znečištěné tepelné čidlo v měřiči vede k předávání nesprávných hodnot potřebných pro výpočet poměru směsi paliva a vzduchu. Tím dochází ke zhoršenému startování motoru, k nepravidelnému volnoběhu, ke zřetelnému snížení výkonu motoru a ke zvýšení spotřeby pohonných hmot. Rovněž znečištěná čidla mohou u vozidel vybavených automatickou převodovkou být příčinou řadících problémů. Použití čističe v mnoha případech může nahradit drahou výměnu měřiče – váhy vzduchu. Použití: » Pro odstraňování nečistot z teplotních drátků nebo destiček měřičů hmotnosti protékajícího vzduchu (váhy vzduchu). » Čistič je doporučený pro benzínové i dieselové motory! Vlastnosti » Výborný čisticí účinek. » Jednoduché použití, úsporná spotřeba čističe. » Rychlé a bezezbytkové odpaření rozpouštědel. Technická data: » Báze : směs rozpouštědel » Forma : tekutina / aerosol » Barva : bezbarvý, transparentní » Vůně : charakteristická » Hustota při +20 °C : 0,76 g/cm3 DIN 51562 Aplikace: » Odpojit vlastní měřič od elektroinstalace vozidla a měřič vymontovat. » Znečištěné součástky měřiče, jako jsou např. teplotní čidla (drátky nebo destičky), sytě nastříkat čističem a rozpuštěné nečistoty nechat odkapat. » Nedotýkat se citlivých součástek měřiče!Měřič před montáží zpět do vozidla je nutné nechat úplně uschnout. » Čistič je doporučeno použít vždy při výměně vzduchového filtru nebo pro preventivní předcházení problémům. » Poznámka: Před použitím čističe na plastové součástky, které by mohly být citlivé na rozpouštědla, a obzvláště u mechanicky zatížených plastových součástek, je nutné tyto plasty přezkoušet na snášenlivost s čističem.

239 Kč
198 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Liqui Moly Čistič na váhy vzduchu (200 ml)

Speciální aktivní rozpouštěcí prostředek pro rychlé a šetrné čištění citlivých součástek měřičů hmotnosti protékajícího vzduchu v benzínových a dieselových motorech.
Čistič se také vyznačuje svým rychlým a bezezbytkovým odpařováním. Znečištěné tepelné čidlo v měřiči vede k předávání nesprávných hodnot potřebných pro výpočet poměru směsi paliva a vzduchu. Tím dochází ke zhoršenému startování motoru, k nepravidelnému volnoběhu, ke zřetelnému snížení výkonu motoru a ke zvýšení spotřeby pohonných hmot. Rovněž znečištěná čidla mohou u vozidel vybavených automatickou převodovkou být příčinou řadících problémů. Použití čističe v mnoha případech může nahradit drahou výměnu měřiče – váhy vzduchu.

Použití:
» Pro odstraňování nečistot z teplotních drátků nebo destiček měřičů hmotnosti protékajícího vzduchu (váhy vzduchu).
» Čistič je doporučený pro benzínové i dieselové motory!

Vlastnosti
» Výborný čisticí účinek.
» Jednoduché použití, úsporná spotřeba čističe.
» Rychlé a bezezbytkové odpaření rozpouštědel.

Technická data:
» Báze : směs rozpouštědel
» Forma : tekutina / aerosol
» Barva : bezbarvý, transparentní
» Vůně : charakteristická
» Hustota při +20 °C : 0,76 g/cm3 DIN 51562

Aplikace:
» Odpojit vlastní měřič od elektroinstalace vozidla a měřič vymontovat.
» Znečištěné součástky měřiče, jako jsou např. teplotní čidla (drátky nebo destičky), sytě nastříkat čističem a rozpuštěné nečistoty nechat odkapat.
» Nedotýkat se citlivých součástek měřiče!Měřič před montáží zpět do vozidla je nutné nechat úplně uschnout.
» Čistič je doporučeno použít vždy při výměně vzduchového filtru nebo pro preventivní předcházení problémům. » Poznámka: Před použitím čističe na plastové součástky, které by mohly být
citlivé na rozpouštědla, a obzvláště u mechanicky zatížených plastových součástek, je nutné tyto plasty přezkoušet na snášenlivost s čističem.

Parametry

Hmotnost 0,20 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum