Powered by Smartsupp
Domů Klüber Klübersynth UH1 14-151 (1 kg)
Domů Klüber Klübersynth UH1 14-151 (1 kg)

Klübersynth UH1 14-151 (1 kg)

Kód produktu: 1218
Univerzální plastické mazivo pro potravinářský a farmaceutický průmysl. && Syntetické plastické mazivo pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Klübersynth UH1 14-151 byl speciálně vyvinut pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Produkt Klüber...
Více informací
5 913 Kč
4 887 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Univerzální plastické mazivo pro potravinářský a farmaceutický průmysl.
&&
Syntetické plastické mazivo pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Klübersynth UH1 14-151 byl speciálně vyvinut pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Produkt Klübersynth UH1 14-151 je registrován podle NSF pro kategorii H1 a odpovídá tak ustanovení FDA 21 CFR 178.3570. Produkt Klübersynth UH1 14-151 poskytuje účinnou ochranu proti opotřebení, dobrou odolnost proti působení vody, dobrou ochranu proti korozi a má vysokou stabilitu vůči stárnutí a oxidaci. Výhody pro Vaše použití - Snižuje riziko předčasného výpadku ložiska na základě dobré ochrany proti korozi - Zamezuje nedostatečnému mazání na základě dobré čerpatelnosti v zařízeních pro centrální mazání - Produkt je použitelný v široké teplotní oblasti na základě měkké konzistence - Produkt je registrován podle ISO 21469 - podporuje dodržování hygienických požadavků ve Vašem výrobním provozu

Použití
Produkt Klübersynth UH1 14-151 je určen k mazání strojů a přístrojů v potravinářském a farmaceutickém průmyslu přednostně na mazací místa, kde se z technického hlediska nedá vyloučit náhodný kontakt s potravinami. Doporučujeme namazat všechna mazací místa v dané oblasti výrobkem Klübersynth UH1 14-151, aby bylo zabráněno nevýhodám vznikajícím při znehodnocení maziva znečištěním. Toto speciální mazivo lze použít na mazání valivých a kluzných ložisek, zdvihacích válců, kloubů, vodicích tyčí, kotoučových vaček, atd. Výrobek Klübersynth UH1 14-151 lze nanášet štětcem, stěrkou, mazacím lisem nebo patronou na plastická maziva. Lze ho také dávkovat pomocí zařízení pro centrální mazání. Před použitím výrobku Klübersynth UH1 14-151 namísto jiných maziv je nutné vyčistit mazací a třecí místa a provést nové namazání. Pokud jsou spolu plastická maziva mísitelná, může jejich výměna proběhnout pomocí přimazávání.

Třída NLGI 1
Teplotní rozsah použití -45 až 120 °C
&&&


Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum