Powered by Smartsupp
Domů Klüber Klübersynth EG 4-320 (19 l)
Domů Klüber Klübersynth EG 4-320 (19 l)

Klübersynth EG 4-320 (19 l)

Kód produktu: 15041
Klübersynth EG 4-320 Syntetický vysoce výkonný převodový olej. && Klübersynth EG 4 je plně syntetický vysoce výkonný převodový olej na bázi polyalfaolefinu splňující požadavky mnoha převodů. Klübersynth EG 4 nabízí vysokou odolnost proti otěru API...
Více informací
21 223 Kč
17 540 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Klübersynth EG 4-320 Syntetický vysoce výkonný převodový olej.
&&
Klübersynth EG 4 je plně syntetický vysoce výkonný převodový olej na bázi polyalfaolefinu splňující požadavky mnoha převodů.
Klübersynth EG 4 nabízí vysokou odolnost proti otěru API GL-4. Ozubená kola jsou dostatečně chráněna proti otěru i při extrémně vysokém zatížení, vibracích nebo oscilacích.
Klübersynth EG 4 nabízí mnohem delší životnost než minerální oleje díky vynikající odolnosti vůči stárnutí a oxidaci vybraných surovin, tak lze prodloužit servisní intervaly a snížit náklady na údržbu.

Použití :
Klübersynth EG 4 byl speciálně vyvinut pro mazání silně zatížených čelních, kuželových a planetových převodů. Může být také použit pro mazání šnekových převodů.
Klüberoil EG 4 lze také zvolit pro mazání kluzných a valivých ložisek, všech druhů ozubených spojek, řetězů, vedení, kloubů, vřeten a čerpadel.

Teplotní rozsah: -30°C až +140°C
&&&

Parametry

Hmotnost 20 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum