Powered by Smartsupp
Domů Klüber Klüberpaste ME 31-52 (750 g)
Domů Klüber Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Kód produktu: 9459
Mazací a montážní pasta. && Klüberpaste ME 31-52 je béžová mazací a montážní pasta na bázi ropného oleje, vápenatého komplexního mýdla a anorganických pevných maziv. Kromě univerzálního použití pro montážní účely je možné tuto mazací pastu s výhodo...
Více informací
8 482 Kč
7 010 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mazací a montážní pasta.
&&
Klüberpaste ME 31-52 je béžová mazací a montážní pasta na bázi ropného oleje, vápenatého komplexního mýdla a anorganických pevných maziv. Kromě univerzálního použití pro montážní účely je možné tuto mazací pastu s výhodou použít pro třecí místa s malými a minimálními kluznými pohyby při vysokých statických a dynamických zatíženích. Nanášení v tenkém filmu. Vysoká tlaková únosnost umožňuje konstantní upínací síly a tím uchycení nástrojů nebo obrobků v upínacích pouzdrech obráběcích strojů.

Použití
Klüberpaste ME 31-52 se může v zásadě používat při montáži spojení s třecím stykem jako jsou např. spojení s prstencovými pružinami nebo upínacími vložkami jakož i pro tvarové spoje jako např. uložení ložisek, profilová vedení, atd. Produkt se osvědčil zejména pro mazání upínacích pouzder. Vysoká přesnost a konstantní upínací síla jsou náročné požadavky na upínací zařízení. Pokud dojde ke zmenšení upínací síly, může to mít za následek uvolnění obrobku. Klüberpaste ME 31-52 zlepšuje kluzné vlastnosti pohyblivých konstrukčních dílů upínacích pouzder, umožňuje optimální přenosy upínací síly a je tak použitelný pro všechny druhy upínacích pouzder jako např. klínová pouzdra. Na základě výběru surovin produkt Klüberpaste ME 31-52 odpovídá současné legislativě týkající se chemikálií. Produkt zabraňuje zadrhávání mezi kluznými plochami (efektu stick-slip) a chrání před třecí korozí (tribokorozí) nebo korozí v důsledku uložení na třecích nebo tvarových spojeních. Pokyny k používání Plochy je třeba pečlivě očistit a odmastit. Pasta se nanáší v tenké vrstvě po celé ploše štětcem, resp. hadrem bez vláken (produkt nevtírejte).

Teplotní rozsah použití -15 až 150 °C
&&&

Parametry

Hmotnost 0,75 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum