Powered by Smartsupp
Domů Klüber Klüberfood NH1 94-6000 (1 kg)
Domů Klüber Klüberfood NH1 94-6000 (1 kg)

Klüberfood NH1 94-6000 (1 kg)

Kód produktu: 27483
Syntetické převodové plastické mazivo pro potravinárský a farmaceutický průmysl - plastické mazivo pro centrální mazací systémy. && Na základě svého speciálního složení produkt Klüberfood NH1 94-6000 nabízí neobvyklé spojení výkonových parametrů. P...
Více informací
4 380 Kč
3 620 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Syntetické převodové plastické mazivo pro potravinárský a farmaceutický průmysl - plastické mazivo pro centrální mazací systémy.
&&
Na základě svého speciálního složení produkt Klüberfood NH1 94-6000 nabízí neobvyklé spojení výkonových parametrů. Použitím speciálního zpevňovadla a také velmi měkké konzistence třídy NLGI 000 dosaženo velmi dobré ochrany proti opotřebení. Zároveň vedle dobré odolnosti proti působení vody poskytuje vynikající protikorozní ochranu. Pomocí kombinace speciálních základních materiálů a aditiv je umožněno optimální zásobování třecího místa mazivem také za nízkých teplot.

Oblasti použití:
Produkt Klüberfood NH1 94-6000 byl vyvinut speciálně pro stroje a zařízení v potravinářském a farmaceutickém prumyslu, kde z technického hlediska nelze vyloučit náhodný kontakt s vyráběným produktem. Klüberfood NH1 94-6000 je používán například jako tekuté plastické mazivo pro převodovky, pro mazání šnekových převodů a řetězů brodivým mazáním, které při použití měkčího plastického maziva beží lehčeji s menší energetickou náročností.
&&&
NSF H1.

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum