Powered by Smartsupp
Domů Klüber Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)
Domů Klüber Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)

Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)

Kód produktu: 08050
Syntetický kompresorový olej. && Produkty Klüber Summit HySyn FG jsou oleje pro kompresory na stlačování vzduchu na bázi syntetických uhlovodíků. Vlastnosti: Tyto oleje jsou mísitelné s ropnými oleji a jinými syntetickými oleji na bázi uhlovod...
Více informací
18 220 Kč
15 058 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Syntetický kompresorový olej.
&&
Produkty Klüber Summit HySyn FG jsou oleje pro kompresory na stlačování vzduchu na bázi syntetických uhlovodíků.

Vlastnosti:
Tyto oleje jsou mísitelné s ropnými oleji a jinými syntetickými oleji na bázi uhlovodíků. Na základě použitého syntetického základového oleje v produktech Klüber Summit HySyn FG tyto produkty vykazují dobrou stabilitu proti oxidaci. Je tak minimalizována tvorba oxidačních zbytků v kompresoru, což vedle prodlouženého intervalu pro výměnu oleje přispívá také k dlouhé životnosti olejových filtrů a odlučovačů oleje.

Oblasti použití:
Produkty Klüber Summit HySyn FG mohou být používány pro šroubové kompresory s rozstřikem oleje, pro pístové kompresory a turbokompresory. Předpokládanou oblastí použití těchto olejů jsou kompresory provozované v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a ve kterých musí stlačený vzduch vykazovat vysokou čistotu bez obsahu oleje (speciálně také bez olejové páry, kterou není možné odloučit pomocí odlučovačů oleje).

Produkty Klüber Summit HySyn FG se také osvědčily pro mazání převodů šroubových kompresorů neobsahujících olej. Na základě dobrých vlastností za nízkých teplot jsou tyto oleje používány také pro mazání průmyslových převodů pracujících při nízkých teplotách.
&&&
NSF H1

Parametry

Hmotnost 20 kg
objem 20 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum