Powered by Smartsupp

Kim-Tec Teflon (400 ml, spray)

Kód produktu: 608
Kim-Tec Teflon (400 ml, spray) Teflonový (PTFE) mazací a oddělovací prostředek na bázi suchého laku odpuzující prach. Použití: » Po nastříkání a odpaření vznikne tvrdý povlak z polytetrafluorethylénu. » Vzniklý povlak slouží jako kluzný prostředek...
Více informací
Specifikace

Kim-Tec Teflon (400 ml, spray) Teflonový (PTFE) mazací a oddělovací prostředek na bázi suchého laku odpuzující prach. Použití: » Po nastříkání a odpaření vznikne tvrdý povlak z polytetrafluorethylénu. » Vzniklý povlak slouží jako kluzný prostředek zabraňující vzniku různých zvuků ,skřípání apod.. » Tření a opotřebování se tímto redukuje na minimum. » Sprej je možné použít všude tam, kde by běžné prostředky obsahující olej nebo silikon negativně ovlivnily ošetřené plochy např. povlak na vodících lištách kolejnic ( v dřevoprůmyslu), jako povlak na kluzné a rolovací zařízení v oblasti transportu, kluzné vodiče v textilním průmyslu a v průmyslu při výrobě umělých hmot. » Jako antiadhezní prostředek na formy v průmyslu umělých hmot, jako mazadlo na různé kombinace materiálů, jako antiadhezní prostředek při tekuté živici, na odstranění pískotu při kontaktu měkkého materiálu na tvrdý (např. guma na sklo), jako impregnace na silně savé materiály apod.. Vlastnosti: » Bez oleje a mastnot,nešpiní, nespůsobuje skvrny. » Bezbarvý. » Dobrá přilnavost na různé podklady. » Snášenlivý se všemi běžnými umělými hmotami. » Voděodolný. » Ochraňuje materiál před korozí. » Působí proti otěru a opotřebování. » Zabraňuje tvorbě prachu/antiadhezivní/. » Vytváří suchý mazací film (po odpaření rozpouštědel). » Teplotní rozmezí -180°C až +260°C. Ošetření podkladu: » Podklad by měl být čistý, suchý a úplně odmaštěný. Aplikace: » Nádobu před použitím silně protřepte. » Ze vzdálenosti cca. 20 – 30 cm rovnoměrně v tenké vrstvě nastříkejte na mazací plochu. » Po nástřiku nechejte povlak cca. 5-10 min vyschnout.

265 Kč
219 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Kim-Tec Teflon (400 ml, spray)

Teflonový (PTFE) mazací a oddělovací prostředek na bázi suchého laku odpuzující prach.

Použití:
» Po nastříkání a odpaření vznikne tvrdý povlak z polytetrafluorethylénu.
» Vzniklý povlak slouží jako kluzný prostředek zabraňující vzniku různých zvuků ,skřípání apod..
» Tření a opotřebování se tímto redukuje na minimum.
» Sprej je možné použít všude tam, kde by běžné prostředky obsahující olej nebo silikon negativně ovlivnily ošetřené plochy např. povlak na vodících lištách kolejnic ( v dřevoprůmyslu), jako povlak na kluzné a rolovací zařízení v oblasti transportu, kluzné vodiče v textilním průmyslu a v průmyslu při výrobě umělých hmot.
» Jako antiadhezní prostředek na formy v průmyslu umělých hmot, jako mazadlo na různé kombinace materiálů, jako antiadhezní prostředek při tekuté živici, na odstranění pískotu při kontaktu měkkého materiálu na tvrdý (např. guma na sklo), jako impregnace na silně savé materiály apod..

Vlastnosti:
» Bez oleje a mastnot,nešpiní, nespůsobuje skvrny.
» Bezbarvý.
» Dobrá přilnavost na různé podklady.
» Snášenlivý se všemi běžnými umělými hmotami.
» Voděodolný.
» Ochraňuje materiál před korozí.
» Působí proti otěru a opotřebování.
» Zabraňuje tvorbě prachu/antiadhezivní/.
» Vytváří suchý mazací film (po odpaření rozpouštědel).
» Teplotní rozmezí -180°C až +260°C.

Ošetření podkladu:
» Podklad by měl být čistý, suchý a úplně odmaštěný.

Aplikace:
» Nádobu před použitím silně protřepte.
» Ze vzdálenosti cca. 20 – 30 cm rovnoměrně v tenké vrstvě nastříkejte na mazací plochu.
» Po nástřiku nechejte povlak cca. 5-10 min vyschnout.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum