Powered by Smartsupp
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray)
Domů Technické prostředky a přípravky Přípravky Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray)

Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray)

Kód produktu: 2722
Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray) Odstraňovač starých nátěrů je velmi účinné působící mořidlo na odstranění různých druhů barev, lepidel a těsnění z různých druhů podkladů. Použití: » Přípravek se používá na odstranění starých nátě...
Více informací
Specifikace

Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray) Odstraňovač starých nátěrů je velmi účinné působící mořidlo na odstranění různých druhů barev, lepidel a těsnění z různých druhů podkladů. Použití: » Přípravek se používá na odstranění starých nátěrů a těsnění a to bezezbytku z následujících povrchů (např.: ocel, hliník, litina, mosaz , dřevo, sklo, keramiku a některé umělé hmoty. » Pro jistotu doporučujeme při aplikaci na umělé hmoty provést zkoušku snášenlivosti, aby nedošlo k poškození povrchu materiálu. » KIM-TEC Odstraňovač starých nátěrů se nesmí používat na: PVC a linolea. » Ošetřené vrstvy laků,těsnění se velmi dobře rozpouští, které následně po krátkém čase velmi dobře odstraníte měkkou hadrou nebo škrabkou. Vlastnosti: » Vysoce účinný. » Rozpouští laky, těsnění už po pár sekundách. » Dobrá přilnavost na kolmé plochy. » Odstraňuje i staré zbytky lepidel. » Vhodné na různé podklady. » Zanechává bez olejový a nemastný povrch. Aplikace: » Podklad by měl být suchý a čistý. » Nádobu před aplikací dobře protřepte a to minimálně 2 min. až uslyšíte tlukot míchacích kuliček. » Následně nastříkejte na povrch ze vzdálenosti cca. 20 cm. » Nechejte působit cca 10-20 min (podle druhu a síly vrstvy barvy,těsnění). » Po uplynutí doby je možné postupně změklou vrstvu odstraňovat škrabkou nebo hadrou při menší síle vrstvy. » Při těžce rozpustitelných nánosek je nutné aplikaci opakovat. » Tam kde nechcete barvu odstranit je nutné místa ohraničit lepící páskou. » Při práci důkladně větrejte. Technické data: » Barva Mléčně bílá. » Vydatnost závislá od druhu a síly vrstvy. » Báze Různé účinné látky s metylenchloridem. » Stálost při skladování 24 měsíců při správném skladování.

185 Kč
153 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Kim-Tec Odstraňovač starých nátěrů (400 ml, spray)

Odstraňovač starých nátěrů je velmi účinné působící mořidlo na odstranění různých druhů barev, lepidel a těsnění z různých druhů podkladů.

Použití:
» Přípravek se používá na odstranění starých nátěrů a těsnění a to bezezbytku z následujících povrchů (např.: ocel, hliník, litina, mosaz , dřevo, sklo, keramiku a některé umělé hmoty.
» Pro jistotu doporučujeme při aplikaci na umělé hmoty provést zkoušku snášenlivosti, aby nedošlo k poškození povrchu materiálu.
» KIM-TEC Odstraňovač starých nátěrů se nesmí používat na: PVC a linolea.
» Ošetřené vrstvy laků,těsnění se velmi dobře rozpouští, které následně po krátkém čase velmi dobře odstraníte měkkou hadrou nebo škrabkou.

Vlastnosti:
» Vysoce účinný.
» Rozpouští laky, těsnění už po pár sekundách.
» Dobrá přilnavost na kolmé plochy.
» Odstraňuje i staré zbytky lepidel.
» Vhodné na různé podklady.
» Zanechává bez olejový a nemastný povrch.

Aplikace:
» Podklad by měl být suchý a čistý.
» Nádobu před aplikací dobře protřepte a to minimálně 2 min. až uslyšíte tlukot míchacích kuliček.
» Následně nastříkejte na povrch ze vzdálenosti cca. 20 cm.
» Nechejte působit cca 10-20 min (podle druhu a síly vrstvy barvy,těsnění).
» Po uplynutí doby je možné postupně změklou vrstvu odstraňovat škrabkou nebo hadrou při menší síle vrstvy.
» Při těžce rozpustitelných nánosek je nutné aplikaci opakovat.
» Tam kde nechcete barvu odstranit je nutné místa ohraničit lepící páskou.
» Při práci důkladně větrejte.

Technické data:
» Barva Mléčně bílá.
» Vydatnost závislá od druhu a síly vrstvy.
» Báze Různé účinné látky s metylenchloridem.
» Stálost při skladování 24 měsíců při správném skladování.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum