Powered by Smartsupp

Kim-Tec Čistič skla (400 ml, spray)

Kód produktu: 23724
Kim-Tec Čistič skla (400 ml, spray) Aktivní čistící pěna na skleněné plochy, okna a zrcátka v různých oblastech. Znečištění se rozpustí a snadno se odstraní. Po vyčištění se zamezí následnému znečištění a tak vznikne efekt stabilizace povrchu. Pou...
Více informací
Specifikace

Kim-Tec Čistič skla (400 ml, spray) Aktivní čistící pěna na skleněné plochy, okna a zrcátka v různých oblastech. Znečištění se rozpustí a snadno se odstraní. Po vyčištění se zamezí následnému znečištění a tak vznikne efekt stabilizace povrchu. Použití: » Při automobilech a užitkových vozidlech » Zadní sklo, přední sklo, boční skla, skla reflektorů, zadní světla, vnitřní a vnější zrcátka, skla na světlech na ukazatelích směru, skleněných střech. » Úklid budov, okenní skla, zasklené fasády, skleněné oddělovací stěny, sanitární prostory (dlažba, sprchové stěny, zrcadla), skleněné a plastové reklamní tabule, firemní tabulky ze skel, lampové stínidla a skla. Vlastnosti: » Všechny obsažené látky jsou biologicky rozložitelné. » Nutný je jen krátký čas působení. » Redukuje přilnutí následného znečištění. » Vydatný obsahem. » Dobrá stabilita pěny zabraňuje rychlému odbourání čističe. » Nevznikají šmouhy na polštářích a umělých hmotách. Aplikace: » Nádobu pro požitím krátce a silně protřepat. » Ze vzdálenosti 20-30cm na plochu nastříkat. » Krátce nechat působit (při normálním znečištění ca. 10-20 sek.) as vlhkou houbou nebo leštící jelenicí přetřít. » Při silném znečištění proces opakovat.

99 Kč
82 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Kim-Tec Čistič skla (400 ml, spray)

Aktivní čistící pěna na skleněné plochy, okna a zrcátka v různých oblastech.

Znečištění se rozpustí a snadno se odstraní. Po vyčištění se zamezí následnému znečištění a tak vznikne efekt stabilizace povrchu.

Použití:
» Při automobilech a užitkových vozidlech
» Zadní sklo, přední sklo, boční skla, skla reflektorů, zadní světla, vnitřní a vnější zrcátka, skla na světlech na ukazatelích směru, skleněných střech.
» Úklid budov, okenní skla, zasklené fasády, skleněné oddělovací stěny, sanitární prostory (dlažba, sprchové stěny, zrcadla), skleněné a plastové reklamní tabule, firemní tabulky ze skel, lampové stínidla a skla.

Vlastnosti:
» Všechny obsažené látky jsou biologicky rozložitelné.
» Nutný je jen krátký čas působení.
» Redukuje přilnutí následného znečištění.
» Vydatný obsahem.
» Dobrá stabilita pěny zabraňuje rychlému odbourání čističe.
» Nevznikají šmouhy na polštářích a umělých hmotách.

Aplikace:
» Nádobu pro požitím krátce a silně protřepat.
» Ze vzdálenosti 20-30cm na plochu nastříkat.
» Krátce nechat působit (při normálním znečištění ca. 10-20 sek.) as vlhkou houbou nebo leštící jelenicí přetřít.
» Při silném znečištění proces opakovat.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum