Powered by Smartsupp
Domů Klüber Isoflex Topas NCA 52 (1 kg)
Domů Klüber Isoflex Topas NCA 52 (1 kg)

Isoflex Topas NCA 52 (1 kg)

Kód produktu: 1209
Plastické mazivo stejných parametrů jako mazivo předchozí, používá se navíc k mazání převodovek s obvodovou rychlostí V =< 40m/s. && ISOFLEX TOPAS NCA 52 - plastické mazivo stejných parametrů jako mazivo předchozí, používá se navíc k mazání převod...
Více informací
9 158 Kč
7 569 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plastické mazivo stejných parametrů jako mazivo předchozí, používá se navíc k mazání převodovek s obvodovou rychlostí V =< 40m/s.
&&
ISOFLEX TOPAS NCA 52 - plastické mazivo stejných parametrů jako mazivo předchozí, používá se navíc k mazání převodovek s obvodovou rychlostí V =< 40m/s. Je vyrobeno ze syntetického základového oleje bez vlivu na umělé hmoty a speciálního vápenatého mýdla. Teplotní rozsah: -50°C až +150°C.
&&&

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum