Powered by Smartsupp
Domů Klüber Hotemp 2000 (400 ml, sprej)
Domů Klüber Hotemp 2000 (400 ml, sprej)

Hotemp 2000 (400 ml, sprej)

Kód produktu: 1190
Plně syntetický, vysokoteplotní mazací olej pro ruční mazání řetězů sušiček, vypalovacích tunelů, pekařských a textilních strojů apod. && HOTEMP 2000 Spray je moderní syntetický vysokoteplotní mazací olej ve formě aerosolu používaný pro třecí míst...
Více informací
1 309 Kč
1 082 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Plně syntetický, vysokoteplotní mazací olej pro ruční mazání řetězů sušiček, vypalovacích tunelů, pekařských a textilních strojů apod.
&&
HOTEMP 2000 Spray je moderní syntetický vysokoteplotní mazací olej ve formě aerosolu používaný pro třecí místa mazaná většinou ručně. Po odpaření rozpouštědla HOTEMP 2000 Spray vytváří rovnoměrný, tenký a dobře přilnavý mazací film.
Oblasti použití:
HOTEMP 2000 Spray je používán pro tepelně vysoce zatížená mazací místa jako jsou řetězy, kluzné dráhy, ozubená kola, lana, kluzná vedení a vačky.
HOTEMP 2000 Spray je ideální také jako mazivo pro řetězy motocyklů (také řetězy s O-kroužky). Produkt se nevymývá vodou a dobře zatéká do článků řetězu a třecích míst.
Toto vysokoteplotní mazivo se ideálně používá při teplotách v oblasti do cca 250 °C. Také při těchto teplotách se vytváří dobrý a trvanlivý separační film.
&&&
NSF H2

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum