Powered by Smartsupp
Domů Technické prostředky a přípravky Havarijní sady Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg)
Domů Technické prostředky a přípravky Havarijní sady Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg)

Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg)

Kód produktu: 13650
Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg) Sypký sorbent Absodan Plus. Sorbent Absodan je tvořen sorpčními drobnými granulemi z dánské suroviny "Moler". Jejich poréznost zajišťuje velmi dobrou a rychlou sorpci. Je chemicky netečný a vyznačuje se...
Více informací
Specifikace

Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg) Sypký sorbent Absodan Plus. Sorbent Absodan je tvořen sorpčními drobnými granulemi z dánské suroviny "Moler". Jejich poréznost zajišťuje velmi dobrou a rychlou sorpci. Je chemicky netečný a vyznačuje se velmi nízkou prašností. Nasátou látku již neuvolňuje. Použití: » Sorbent Absodan se výborně hodí k úklidu kapalin z vozovek a komunikací. » Betonové a asfaltové plochy zůstávají po aplikaci sorbentu čisté a suché. » Sorbční kapacita balení 10 kg je 13 litrů kapaliny. Upozornění: » Sorbent nelze použít pro likvidaci úniku kyseliny fluorovodíkové a vysoce koncentrovaných roztoků hydroxidu sodného (nad 50%).

399 Kč
330 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Happy End sypký sorbent Absodan Plus (10 kg)

Sypký sorbent Absodan Plus.

Sorbent Absodan je tvořen sorpčními drobnými granulemi z dánské suroviny "Moler". Jejich poréznost zajišťuje velmi dobrou a rychlou sorpci. Je chemicky netečný a vyznačuje se velmi nízkou prašností. Nasátou látku již neuvolňuje.

Použití:
» Sorbent Absodan se výborně hodí k úklidu kapalin z vozovek a komunikací.
» Betonové a asfaltové plochy zůstávají po aplikaci sorbentu čisté a suché.
» Sorbční kapacita balení 10 kg je 13 litrů kapaliny.

Upozornění:
» Sorbent nelze použít pro likvidaci úniku kyseliny fluorovodíkové a vysoce koncentrovaných roztoků hydroxidu sodného (nad 50%).

Parametry

Hmotnost 10 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum