Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Libor »

BB:
Ty jsi šílený :D Teď to odlehčím... Bodejď by to nebylo v tom kliou o ektomorfovi, když to vztáhnu na něj - ten frontman řve jak blázen, všechno jídlo vyřve :-)
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOVON »

BigBang píše:Když jsem to tu pročítal, tak k tomu „co je ektomorf“ mám odpověď :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=4dCtG7sqOuA

Jinak podle tý kalkulačky bych měl mít 80 kilo :lol:

Ty směny, co psal Novon jsou totální hnus. Hlavně nechápu, že jsi schopnej jít po nočních na ranní po čtyřech hodinách spánku :?
Ne na ranni,na odpoledni.Ale i tak,rikam tomu den "mrtvola".
Libor píše:NOVON:
Tak to je extra hnus. Kdyby to byl klasika kolotoč, to je ještě do fajna, ale ten převrácený? Asi budeš strojař, nebo ve výrobě, co jsem pochopil, práce v těch oborech je teď nadbytek, ne? Zmizel bych od tama.
Já brblu, když musím jednou za měsíc po té noční hned na ranní (pokud vychází na pracovní den po-pa), ale tohle je masakr. V Tatře asi nepracuješ, tam se chovají k lidským zdrojům lépe.
90 kilo je u člobrdy do 185 cm pohodka, co blbneš :D
"Normální" kolotoc byl 2 ranni/2odpoledni/2 nocni/2 dny volno..No vlastne necele 2 dny,bo si prisel rano po nocni,sel spat a uz ti vlastne bezelo volno.Tak ze si zdrimnul do 13h,abys neco z toho dne volna i mel.Sice jak prasteny palici az do vecera.
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Jsou ruzne systemy praci. U DP jsem musel, nez byl stary kus, delat to co Jarek. Pak uz pohoda.
Nyni mi asi ceka, u ReJet, kratky-dlouhy, s MANNem. A obcas ve volnu, Arriva bus. Jinak system snidani, kafe cigo :wink:
Par desitek let. Dnes uz nee. Jen kafe.
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bloke »

Mne bol dodnes známy len polymorf: https://prehrajto.cz/cerveny-trpaslik-0 ... 019906550e
Kalkulačka; ak máme aj velkú hmotnosť, aj velký pás a ešte aj v zrkadle určité podozrenie, že sme (trocha ..) tuční, niečo na tom možno bude :D.
Keď je však pás viacmenej celkom OK -nie vypísaný prútikový optimál cm, ten je snáď na detské gate- ale pri vypísanej nadváhe kg podla nami zadaného pása- (možno po zhodení 10 cm, možno aj bez neho), a k nemu máme nejakú hmotnosť „naviac“, určite to nebude len špek :P.
Smeny... bŕŕ...
BigBang píše:Když jsem to tu pročítal, tak k tomu „co je ektomorf“ mám odpověď :mrgreen:
Jinak podle tý kalkulačky bych měl mít 80 kilo :lol:
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Cerveny trpaslik :wink:
Skoro nazpaměť.
Cepici, triko i piktogram na aute, busu..., stejne tak jako,, 46,,.

A vahu umim 72-89./172,5. Protože poslední dva roky makam hodne, rozlicne fyzicky, zacinam ztracet tuk a objevuji se, i v mym veku znova svaly. A to semi fakt nelibi.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

NOVON píše:
Libor píše:NOVON:
Tak to je extra hnus. Kdyby to byl klasika kolotoč, to je ještě do fajna, ale ten převrácený? Asi budeš strojař, nebo ve výrobě, co jsem pochopil, práce v těch oborech je teď nadbytek, ne? Zmizel bych od tama.
Já brblu, když musím jednou za měsíc po té noční hned na ranní (pokud vychází na pracovní den po-pa), ale tohle je masakr. V Tatře asi nepracuješ, tam se chovají k lidským zdrojům lépe.
90 kilo je u člobrdy do 185 cm pohodka, co blbneš :D
"Normální" kolotoc byl 2 ranni/2odpoledni/2 nocni/2 dny volno..No vlastne necele 2 dny,bo si prisel rano po nocni,sel spat a uz ti vlastne bezelo volno.Tak ze si zdrimnul do 13h,abys neco z toho dne volna i mel.Sice jak prasteny palici az do vecera.
Když zavřu po noční oko na 1 a 1/2 hoďky,tak to je sláva,po zbytek dne pak čumíš jak 3 na 5,nejlépe kolem 19 u TV na 30 min zdechneš a máš vyspáno.Nu a pak tě tak kolem 22 dožene ten ukrutný hlad,bo bachor myslí,že je na noční a vyžaduje přísun.Nestěžuji si,to je realita a snad to ještě 6 let vydržím a pak pá,pá. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOVON »

Ano,taky bojuju s tim nocnim obžerstvím..Normalne se v noci budim hlady a jdu na "bílý sex".To pak kolisa váha 110-115 kg,dle rocního období.
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bloke »

Chlopi, nie žeby som tu pretláčal nejaké výživové trendy, zároveň pri rozhodenom dennom režime to môže byť celé náročné, keďže aj cez poriadny spánok sa schudne, no na prípadný nočný hlad som si prevzal jednu z teórií (vždy sú v každom smere protichodné, či na zloženie stravy, jej dávkovanie počas dňa atď), že pred spaním je ideálny až žiadaný prísun (kvalitných) tukov. Tie nielenže aj zasýtia (zas - popieracie teórie nemusia súhlasiť, mne to funguje aj v praxi), ale dokonca prispievajú k chudnutiu. Takže ich zvyknem preferovať vo večernom čase, pri večeri hoci aj tzv. nezdravé, občas trebárs trocha slaniny, trvanlivej salámy a pod.
Ak mám neskorý hlad, ktorý v noci neviem prekonať, dám si napríklad v malom množstve olivy, olivovú pastu, niekolko arašidov, lyžičku-dve arašidového masla, iných orieškov, orechov, kúsok syra, či len lyžicu nerafinovaného oleja (kvôli kvalite a chuti, možno by ušiel aj rafinovaný, ale palmovému sa vyhýbam celodenne) napr olivového, repkového - všetko prevaha nenasýtených mastných kyselín. Nie všetko naraz :mrgreen:. Neskoro už žiadne mäsoviny, ovocie, „cukry“. Hlavne oleje = sme tu správne :wink: .

Včera v noci pri TV som bol tiež dodatočne nútený zahnať hlad, nestačilo mi za hrsť tekvicových jadier, padlo ešte niekolko arašidov, k nim neobvykle aj zvyšok piva z plechovky (pol deci?) a potom asi deci červeného vína. A ráno som napriek „dotláčaniu“ bol o vyše pol kila lahší :D - predošlý deň som nerobil nič fyzicky mimoriadne, len zopár proforma cvikov ako skoro vždy, po ktorých inokedy skáče hmotnosť i nahor. Celkovo som sa za deň neprejedol, avšak padli aj nejaké nekaždodenné sladkosti a cez pol klobásy :lol:. Ak by som si v rovnakom čase dal niečo sladké v rovnakej energetickej hodnote, zo skúseností by som bol ráno zrejme o čosi ťažší... tolko stravovacie okienko, kedy všetci nespíme :D.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

V noci chodim na piskoty a maly hrnek mlika. Plnotucneho.
Driv jsem nebyl liny, si v noci ohrat zbytky z obeda ci vecere. Klidne segedin se 6ti,napriklad. K tomu pullitr Kofci, Margotku, cigo a spat...
Dnes liny jsem, coz je dobre. Bo by mi bylo asi chujovo.
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOVON »

bloke: No oříšky jsou fajn,ale tezko stravitelne,jako vsechno treba se slubkou,dost to zatezuje zlucnicek a slinivku.To bych treba já radeji nepraktikoval.
Ale dvoje "bebečka" a pul litru mlika mi nic nedela :-)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Bebecka? To je co?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Vy neznáte brablenci - teda bebečka :?: :P :twisted: Tipl bych cereální oplatky....
Obrázek
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Libor »

Tvl to nejez, špatné cukry, ani psovi bych to nekoupil. Když mlsat, vlezu do spíže (mám zásoby různých oříšků - keshu, vlašáky a liskové) a odsypu si větší dlaň. Žlucník na to neřve :-)
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOVON »

Pitris píše:Vy neznáte brablenci - teda bebečka :?: :P :twisted: Tipl bych cereální oplatky....
Obrázek
Tyhle nééé..Takové ty klasické totalitní plaskaté sušenky..
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Aha :shock: Tak to pak sorry :P Byť se snažím trošku shodit, toto jde mimo mě....
Dám si klidně jitrničku, bůček i pivko, ale míň než ještě nedávno.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět