Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Ani já problémy a problematické řidiče rozhodně nevyhledávám a je mi úplně fuk, jak jedou, tedy pokud mne zrovna neohrožují či výrazně neomezují. Dokonce mi ani trochu nevadí být úplně poslední v koloně a dokážu si tuto pozici užít. Jenže když mne rychlík v Passatu přiřítivší se zezadu málem napasuje pod náklaďák přede mnou, jako zrovna včera během projížďky na motorce, dokáže mne to nasrat. "Naštěstí" za mnou dlouho nevydržel, poněvadž se jal předjíždět souvislou kolonu v táhlé pravé zatáčce proti kopci a samozřejmě přes plnou čáru, která tam má plné opodstatnění, neboť dopředu není dostatečný rozhled, zda něco nejede v protisměru. Jenže podobného druhu příhod jsem měl za hodinu hned několik... :x :x :x
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

A další kretén utrženej ze řetězu :evil: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... paign=null Značce auta se už ani nedivím....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Dnes patrim k největším kanourum i ja. Provoz po o sileny,tedy bezne patecni kdyz ne korona.
Dostat se z HocoPoco do Holesovic k Alze, ktera,klobouk dolu,funguje super systemem,hruuuza. Asi vyjel kazdy,i po dlouhy dobe. Naštěstí na skutru se da. Jet to plechovkou,bleee.
Ale musel jsem,i od Alzy dom,hodne cunacit. Me omezila na chvili jen jedna Tesla,MB sedan a Q5.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Dnes ráno na trase 75 km 13x VAG, 2x BMW a 1x Hyundai. Proč tu je skupina, pro kterou (ne)dodržování norem představuje výzvu (je zcela zásadním způsobem ignorovat)?
kater
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 09, 2020 21:59

Re: Koncernak

Příspěvek od kater »

Uff. Už som si myslel, že sa ti niečo stalo.Od štvrtku nič ,politiku nesledujem ,tak aspoň tu sa na tebe pobavím.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A jak velkou zábavou je např. to, že někdo na limitu 80, třebaže na čtyřproudovce, jede hodně přes 160, přičemž doslova rozráží proud ostatních vozidel jedoucích cca 90? Nebo proč při vjezdu do obce naprostá většina aspoň sundá nohu z plynu, zatímco koncerňák to vezme jako příležitost přidat a všechny předjet?
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Jo,rychly magori na rovinach mi serou. Stejne tak kolovci v cernym a coprovy piloti. Cerna moto, oblečení,kokos. Kdyby se hlasovalo pro uzakoneni povinných bezpecnostnich vest, zvednu všechny udy.
Scháním veci na poskozeny odpad kuchyne (4roky po kompletní reko baraku). A objíždím to na skutru. Je teplo a na kolo vyjel asi každý. Stejně tak radoby motorkáři,co jim vadi par kapek z nebe. Cukrari.
To je peklo. Hlavne ze se pozdravuji.
jarson1
Příspěvky: 2089
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Koncernak

Příspěvek od jarson1 »

U nas , ako možno viete, je utrum v tomto smere. A je to teda krásne vidieť. Síce stavaju pandúri na hraniciach okresov, ale mna už asi poznaju, tak len kývnu a idem.
Ale inak uplne prázdne cesty. Fakt len ráno , ked musia ludia do práce a potom naopak. Moja ale robí 12-ky, takže tieto "vlny" míňam a svištím si to ako král po route 66 :D Pripomína mi to 70-te roky , ked som ako malý fagan, velmi rád takto cestoval s otcom na S1202 vedla neho v strede na prednej lavici :wink:
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Koncernak

Příspěvek od lefort »

Včera jsem pobaveně sledoval skupinu tří motorkářů, jak se otáčí v Příbrami na jedné zapadlé křižovatce. Hadry za x tisíc, ale dva ze tří vypadali, že to při otáčení hodí na zem. Stroje samozřejmě R1200GS. Vysvětlíte mi proč někdo, kdo má pravděpodobně problém s udržením rovnováhy i na jízdním kole, sáhne po tak velké, těžké a silné motorce? Podle toho co jsem vysledoval, když potkám R1200GS a jemu podobné stroje, z 90% na ní sedí neumětel, jehož největším offroadovým zážitkem byla cesta do firemního podzemního parkoviště. Jo a jak psal Petr, tu motorku jsem nikdy neviděl špinavou...:lol: Durex promine. :-D
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Toniku diky. Uz jsem se o tom tady kdysi zmiňoval.
Je to styl paprdu,kteri nedají HD. A móda ,neb se traduje ze k BMW musis dospět..(nerika se zestarnout).
Gs 1200 , včetně posledních hlinikacu(ramu) je neco extra. Neco jako,ja nemam auto,ale oktavku v eRSu.
Vybava,kufry,hadry...,vse znackove. Ja se s motorkarema na ceste nezdravim.
Jen se skutrakama a vyjmecnyma motorkarema v extremnim pocasi a podminkach.
Durex má gule a nepromine. :) On gs umi ovladat a zdrtit do mrtva. Jenze on je ta výjimka,potvrzujici levidlo.
Naposledy upravil(a) Pedro dne sob dub 11, 2020 16:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

J1-
To byla kara S 1202. Ucelovka jaxvine. A praci udelala,to jo.
Ty uz taky neco pamatujes :D
Myslim v dobrem kamo.
jarson1
Příspěvky: 2089
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Koncernak

Příspěvek od jarson1 »

No, až tak zlé to snáď nebude :)
Povedané miestnym žargónom "podla predpisu výrobcu" by som mal byt cca.v polovine životnosti :mrgreen:
Či to tak bude, boh vie. Popravde "servis a udržbu" dostávam v lepšom prípade biednu, resp. skôr žiadnu. Na "podtáčanie " ale rozhodne nertpím , zivot ma naháňa jak nadmutú kozu :) ( a myslím, že "podtáčanie" silno znižuje životnost aj u ludí)
Ale fandím si 8)
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Fandit si muzes,kdyz je ti teda tech,plus mínus 35. Gratuluji. :wink:
jarson1
Příspěvky: 2089
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Koncernak

Příspěvek od jarson1 »

No , možno velmi teoreticky , po nejakom tom facelifte, by sa moj odometer dal stočiť aj na tento velmi pekný optimistický stav :D Prejav motora je stále ako po zábehu, ovšem obávam sa , že po bližšej obhliadke by skelet prezradil realitu. :mrgreen:
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Odpovědět