Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Z mobilu se mi to nechce vypisovat, ale zítra večer sem vylíčím aspoň jeden zážitek z dneška. :x
jarson1
Příspěvky: 2088
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Koncernak

Příspěvek od jarson1 »

Hombre, tak už to prešlo plošne tento "nešvar"? :)
Kedysi to bola "výsada" bavorákov. Hovorievalo sa : " Ked máš pocit, že je tvoja práca zbytočná a nenaplňa ta, spomen si na ludí ktorí vyrábajú a montujú blinkre pre BMW." :mrgreen:
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Jerry3 píše:Z mobilu se mi to nechce vypisovat, ale zítra večer sem vylíčím aspoň jeden zážitek z dneška. :x
A není to málo, Antone Pavloviči..... :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Ano, bezmeznou míru koncerňáckého idiotství popsat ani nelze.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak napřed úplně čerstvá příhoda z dnešního podvečera, byť z mně již známé množiny koncerňáckých ojebů.

Dojedu Fabii, které šmajdají všechny poklice (nasazené "přes ventilek"), ale řekl jsem si, že nejede až tak pomalu, abych musel předjíždět, že spíš o něco uberu. Jenže vzápětí jsem litoval toho, že jsem ji hned nepředjel: slušně totiž jela pouze k ceduli zákaz předjíždění, od ní dál najednou o 20 km/h pomaleji. V tu chvíli mi to docvaklo - kancerňačka za volantem. A taky že jo!

P.S.: Taková však zcela proignoruje jakoukoli ceduli s rychl. omezením.
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Koncernak

Příspěvek od rousini »

Jerry3 píše: ...ale řekl jsem si, že nejede až tak pomalu, abych musel předjíždět, že spíš o něco uberu...
Zásadní chyba, kdykoliv něco takového udělám po kilometru bych se kop do prdele :twisted:
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A teď ta slíbená příhoda ze včerejška.

Jedu si GPS limit 100 na čtyřproudé součásti pražského okruhu a jako vždy mne předjíždějí prakticky všichni koncerňáci a nikdo jiný. Jenže jedna oktávka najednou na úrovni mého čumáku začne zpomalovat a tlačit se doprava, samozřejmě že bez blinkru. Musel jsem shodit tempomat (přes brzdy), aby mne její řidič nesramoval. Původně jsem si myslel, že zapomněl sjet do odpojovacího pruhu, kam v daném místě obvykle odbočuje větší část vozidel, poněvadž právě tudy vede tranzit. Ostatně jsem tam odbočoval i já. Jenže on zpomaloval dál, až jsem pochopil, že zastavuje - v odpojovacím pruhu (odstavný v tomto místě není)! :x Měl jsem co dělat, abych ho ještě včas objel zleva, jelikož zezadu se na mě řítil kamion. Ten měl naštěstí o situaci poněkud lepší přehled, poněvadž se neodehrávala dva metry před ním.
rosso
Příspěvky: 513
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: Koncernak

Příspěvek od rosso »

Už sis o tom s někým promluvil?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A o čem?
rosso
Příspěvky: 513
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: Koncernak

Příspěvek od rosso »

O tom problému.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

S tím problémem by ovšem měli někam zajít koncerňáci. Třeba zpátky do škol(k)y, kde mnozí nestihli úspěšně pobrat základy socializace, když už v tomto ohledu selhala povětšinou "jedináčková" rodina.
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Koncernak

Příspěvek od pepoh »

vcera-sprasena tuzing fobia, s "wrc" na spz :lol: v "hodnotnej" farbe-tmava modra junior; a samozrejme, naco blinkre...
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Koncernak

Příspěvek od Hombre »

Včera dvouproudovka na její 60-ce, jsem si to kadlak 70. Najednou 4 koncernisti, včele Audi, dvě koktavky a haťapaťa fábka. Tak kolem mne, stovkou, SPZ Praha a okolí, což dnes nemusí být pravda. Najednou semafor a červená, tak jsem je dojel, za pomocí odbočovacího pruhu stoupl před prvního, jelikož nemínili udělat místo. Ty jejich pohledy , mít palubní kulomet, tak jsem děravý jak emental .
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Koncernak

Příspěvek od Hombre »

Nejsmutnější na tom je, že to je pravda. Rukama hasiči odnášejí auta, aby se dostali k ohni. Nejen hasiči, rychlá se taky nemůže dostat k baráku. Parkoviště sídliště zataraseno vozy slovenských študáků , kteří poberou fleky v nedělních dopoledních hodinách, než bydlící se vrátí z chat.
Chce to změnu zákona, policajti na to serou, tak dát pravomoc hasičům, ať bez náhrady třeba zničí auto na odpis, když při zásahu zavazí a stojí, kde nemá.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Odpovědět