Valvoline - nové produkty

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
vincitytaymodaimo

Valvoline - nové produkty

Příspěvek od vincitytaymodaimo »

Dobrý den
mám jen jeden konkrétní dotaz-může mi prosím někdo řict,kde prodávaj v normálním kamenným obchodě celý sortimen olejů Valvoline???Jedná se mi o to,abych si tam prostě došel a osobně si ten olej koupil!Nechat si ho posílat kdoví odkud a kdoví za jak douho se mi nechce!Jedná se mi o obchody v Praze! Díky za tipy!
Uživatelský avatar
rtsax
Příspěvky: 176
Registrován: úte srp 29, 2017 3:06
Bydliště: Hlohovec. SK

Re: Valvoline - nové produkty

Příspěvek od rtsax »

Nemyslim ze niekto ma cely sertiment olejov na kamennej predajni nakolko niektore oleje sa predavaju velmi zriedka. Isiel som na oficial stranku zadal CZ a skocilo toto tak skus .
http://www.valvolineeurope.com/english/ ... h+Republic
Peugeot 308 2.0 hdi 6AT 100kw olej : Mannol Diesel 5w 40 filtre pal-SC7052P, olej-SH4035P http://www.oilparameter.eu
DOPORUČENÁ MAZIVA V ROCE 2006 pre DW10BTED/FAP / RHR
0W40 / 5W40 /10W40 / 15w50 / 5W30 C2
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Valvoline - nové produkty

Příspěvek od Pitris »

Nésu z Práglu, takže Ti kamennou prodejnu neporadím, ale vybereš-li na znackoveoleje.cz co libo, tak přece za dva dny bude jedno jestli jdeš pro to do kšeftu nebo na poštu. Origoolej to je.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Pandora
Příspěvky: 556
Registrován: ned srp 30, 2015 14:32

Re: Valvoline - nové produkty

Příspěvek od Pandora »

Valvoline prodava Lubstar, sidli kousek za Prahou, ale i kdyz si tam zajedes, tak ti ze skladu olej prinesou.
Proto jsem si vybral Mogul, prodejna Paramo vyrobku v Pardubicich je jako samoobsluha, takze se tam vzdy prehrabuji, naposledy jsem naposledy koupil olej s datem plneni necele 3 mesice...
roxtidy
Příspěvky: 96
Registrován: ned čer 21, 2015 17:24

Re: Valvoline - nové produkty

Příspěvek od roxtidy »

Bral jsem přes Lubstar před 14dny...stačí tam zavolat nebo napsat email... Pošlou nabídku a ty pouze potvrdis svoji adresu a máš to doma.
Olej byl plnen myslím v červnu,pochybuji že mají nějaký zaprášený lezaky
Odpovědět