V power diesel a zima - zkušenosti

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
honzarov

V power diesel a zima - zkušenosti

Příspěvek od honzarov »

Vím, že se tu V power omílá dokola, ale rád uvítám i zkušenosti druhých. Do zimy jsem brával většinou V power diesel, ale jak uhodili teploty pod nulou, tak mi za jízdy občas poblikávala kontrolka voda v palivu (filtr na podzim nový). No a spolu s vysokou cenou v poslední době jsem se nas.al, vyjezdil nádrž a natankoval od benziny diesel i od omv alpinu a kontrolka ani nezabliká. Má někdo podobnou zkušenost ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tankuji od shellu diesel extra, asi každou třetí nádrž beru V-power diesel a kontrolka se mě zatim nerozsvtila. Mám zkušenost, že když jsem natankoval naftu na jedné ,,pofidérní,, benzince, tak se kontrolka rozsvítila, odkalil jsem filtr a bylo neuvěřitelné co za těch ujetých 200km tam bylo vody.Od té doby tankuju jenom na na shellu, občas OMV a bez problému.
ace

Příspěvek od ace »

Ono se na jednu stranu není co divit, když ten V-power skoro nikdo netankuje a v tancích v zemi hnije dost dlouho....
Dartanion

Shell V power

Příspěvek od Dartanion »

Pánové mám Toyotu s motorem 1,4D4D a V power diesel to nějak nechce pobrat. Jeto líp, to určitě, ale se při vytáčení zakuckává. :-(
Brembo

Příspěvek od Brembo »

Podla Shellu ten diesel power obsahuje synteticke zlozky. Nech je to ako chce,mojej Vectre sa velmi paci. Zatial som nemal problem s benzinom ani naftou.
Návštěvník

Re: Shell V power

Příspěvek od Návštěvník »

Dartanion píše:Pánové mám Toyotu s motorem 1,4D4D a V power diesel to nějak nechce pobrat. Jeto líp, to určitě, ale se při vytáčení zakuckává. :-(
Tobě kucká motor z jiných příčin, než přímým použitím V-poweru.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No to těžko, když tankuju normální shell diesel extra, tak je všechno v pohodě!
Forďák

Příspěvek od Forďák »

taky sem tankoval občas levnější naftu a taky se mi to vymstilo, špatny tah a další divne věci, víc kouře, hluku, nemusí být tím, ale od jiste doby beru pouze V-power diesel a nic jineho, a vše je v pořádku, sem naprosto spokojenej, na nadrži mam rozdíl v ceně 150kč, ale to se da utratit mnohem hůř a na tomhle by se hlavně u novějších aut šetřit nemělo, mam mondeo tdci a jak ho všichni haněj kvůli poruchovosti, tak sem s nim nebyl ani jednou v servisu a to za těch pár korun na nádrži stojí ne? i když je fakt že to nemusí být 100% všude, ale pravděpodobnost problemu je mnohem menší
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

až bodo velké tak chco take filtr co vodlučuje vodo a ešče má k tomo kontrolko-neřiká se tomo vodočidlo?
bio
Příspěvky: 934
Registrován: čtv bře 06, 2008 22:15

Příspěvek od bio »

Filtr se jmenuje SEPAR a Man ho dává standartně .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

v náklaďákách a traktórech só běžný ale v osobáko sem se stém ešče nesetkál.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mazda 6 ho má také!
Odpovědět