Tank ONO

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Tank ONO

Příspěvek od Pitris »

Asipe píše:Dnes jsem jel kolem TANK-ONO v Brně, chtěl jsem si vzít nějaký ten litřík, ovšem ta fronta cca 10 aut u každého stojanu mě odradila. Odhadem čekačka tak 15 minut možná víc....
Já byl s Juniorem v pátek právě tam - té 1/4 hoďky si skoro trefil. Nespěchali jsme a já si připomněl, jaké to bylo, když jsem s tátou jezdíval jako kluk "si stoupnout" do fronty pro benzin na Lesnou :twisted: :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Pitris »

Jan Nowak píše:Sakra... Štve mě, že ONO je odsud (LBC kraj) 40km daleko (Cvikov a Sukorady) :evil: Nejlevnější je tu Benzina v Harrachově - nafta 30,8 Kč/l.
My k ONO máme 10km, takže pro plnou se to dá :mrgreen: a Benzina (i Shell, OMV a Eni) v Brně okolo 34,50,- :roll:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9846
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Colommbo »

Pitris píše:...a já si připomněl, jaké to bylo, když jsem s tátem jezdíval jako kluk "si stoupnout" do fronty pro benzin... :twisted: :lol:
Pamatuju, už jako řidič-majitel... :) Fronty u čerpaček před ohlášeným zdražením benzínu bývaly víc než na patnáct minut... :mrgreen:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
adosM

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od adosM »

Pitris píše:
Asipe píše:Dnes jsem jel kolem TANK-ONO v Brně, chtěl jsem si vzít nějaký ten litřík, ovšem ta fronta cca 10 aut u každého stojanu mě odradila. Odhadem čekačka tak 15 minut možná víc....
Já byl s Juniorem v pátek právě tam - té 1/4 hoďky si skoro trefil. Nespěchali jsme a já si připomněl, jaké to bylo, když jsem s tátem jezdíval jako kluk "si stoupnout" do fronty pro benzin na Lesnou :twisted: :lol:
Sakra hoši pěkně mě serete... :D Nevíte kde je nejblíž Prostějova benzinka Ono? Jak to jezdí na ten benzín u ONO? Ten benzín nebude asi na takové urovni jako benzina nebo agip, ale když tam pokaždé přidám aditiva Millerse, tak by to mělo být ok ne?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Pitris »

No u Prostějova máš s ONO trošku problém :? http://www.tank-ono.cz/cz/index.php Junior ho tam má 2 dny (s VIFem), takže zkušenost nula, a já 300km (a taky - poprvé - s VIFem) a Accord jede (zatím) normálně.
Dobral jsem "milera", zkouším VIF, ale na nějaké závěry je brzo - a v únoru budu mít rok s Accordem; uvidím spotřebu za rok.
A na ONO si tady zatím nikdo nestěžoval. A když ho (nebo jiné) "doaditivuješ Milerem" (který za mě 1+), mělo by to být
:wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lengy60 »

Auto s benzínem ONO jezdí stejně jako s benzínem od Shellu,OMW,Benziny,Prim a dalších včetně prémiových. :D a že ta moje mrcha je údajně hodně háklivá na kvalitu paliva. :mrgreen: A to mám s jejich palivem zkušenosti i před tím,než jsem objevil VIF. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
adosM

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od adosM »

Pitris píše:No u Prostějova máš s ONO trošku problém :? http://www.tank-ono.cz/cz/index.php Junior ho tam má 2 dny (s VIFem), takže zkušenost nula, a já 300km (a taky - poprvé - s VIFem) a Accord jede (zatím) normálně.
Dobral jsem "milera", zkouším VIF, ale na nějaké závěry je brzo - a v únoru budu mít rok s Accordem; uvidím spotřebu za rok.
A na ONO si tady zatím nikdo nestěžoval. A když ho (nebo jiné) "doaditivuješ Milerem" (který za mě 1+), mělo by to být
:wink:
Nejblíž Brno...Asi tam pojedu na výlet.. :D Jestli nechce moja na nákupy. Nebo napíšu na FB jestli nemá někdo cestu do Brna a naložím mu 4 kanystry na 50L. Trasa je bez dálniční známky 70km. Aspon protáhnu auto dál a udělám malou dálkovou trasu na pročištění motoru.
Jan Nowak

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Jan Nowak »

Jak z té reklamy na Vzduchovou Banku :lol:
...Jede 30 kilometrů pro lev-něj-šíííííí ben-zíííín :twisted:

To je trochu blbost, ne? Ujet 140 km (300 Kč) pro o 3 Kč levněšjí benzín... Kolik to máš na nádrži? 180 Kč?
Nemtudom.... :roll:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Pitris »

Já osobně bych řekl, že kvalita paliv u ONO bude obdobná jako třeba Lukoil: že normu plnit budou, ale třeba mazivost bude těsně u normou povolené hranice. A že když se to doaditivuje, bude to na úrovni těch lepších paliv. A ta oproti jiným nižší cena bude tím že ONO má nižší marži....bych řekl já
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
šulda

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od šulda »

Pitris píše:A ta oproti jiným nižší cena bude tím že ONO má nižší marži....
Nakupují za míň protože by leckdy prodávali za míň než za co se u nás nakupuje a předpokládám že to nejsou idioti :mrgreen: I pan Ondra se tím netají ale zdroje se samozřejmě neprozrazují a prý ho zajímá jen cena a aby palivo splňovalo normy, on prý kupuje jen poctivě. Tomu se dá věřit a zjišťování odkud pochází to levnější palivo by asi bylo dráždění kobry bosou nohou :twisted:
adosM

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od adosM »

Jan Nowak píše:Jak z té reklamy na Vzduchovou Banku :lol:
...Jede 30 kilometrů pro lev-něj-šíííííí ben-zíííín :twisted:

To je trochu blbost, ne? Ujet 140 km (300 Kč) pro o 3 Kč levněšjí benzín... Kolik to máš na nádrži? 180 Kč?
Nemtudom.... :roll:
Je to blbost ale jak říkám. Pojedu tam i z důvodu, že občas je dobré pro motor udělat delší jízdu. Já mám s něma problém. Ted za prosinec jsem měl jízdu max 35km v kuse...Jinak 10-25km. Když tam budu vemu i do kanystrů 50 L. Dnes kouknu na benzinu v PV. Tam by mohli být už na 33.50 kč Před 4 dnama 33,90. Ale oproti onu jsou židáci no
šulda

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od šulda »

U nás dal EO dolů další celou korunu na naftě, nyní 32,50kč
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lengy60 »

adosM: Ale pohled je to pěkný,že? :D
http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?pag ... rd&pump=33
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
adosM

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od adosM »

lengy60 píše:adosM: Ale pohled je to pěkný,že? :D
http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?pag ... rd&pump=33
Neserte hoši... :D
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lengy60 »

adosM píše:
lengy60 píše:adosM: Ale pohled je to pěkný,že? :D
http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?pag ... rd&pump=33
Neserte hoši... :D
Musíš se holt přestěhovat někam blíž k civilizaci. :wink: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět