Tank ONO

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

není to tajný - Fabia 1.4 16V 55 kW, ročnik 2002
Je citlivá na benzin a to opravdu. Mám zkušeností opravdu dost...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

L_U_K píše:není to tajný - Fabia 1.4 16V 55 kW, ročnik 2002
Je citlivá na benzin a to opravdu. Mám zkušeností opravdu dost...
Tak to tedy čumím,opravdu. :shock: Kdybys napsal 74kW,tak tomu bych rozuměl,to byla pěkná bestie.Naproti tomu tenhle motor byl z těch povedených,stejně jako následník 63kW. Jen mi k tomu trošku nejde ten plný kotel. :wink: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

lengy60 píše:
L_U_K píše:není to tajný - Fabia 1.4 16V 55 kW, ročnik 2002
Je citlivá na benzin a to opravdu. Mám zkušeností opravdu dost...
Tak to tedy čumím,opravdu. :shock: ...Jen mi k tomu trošku nejde ten plný kotel. :wink: :mrgreen:
No ona umí bejt opravdu svižná čiperka :D
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

Tak aby ne,zvlášť když ten uvedený výkon s tím skutečným nemá moc společného. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

lengy60 píše:Tak aby ne,zvlášť když ten uvedený výkon s tím skutečným nemá moc společného. :D
příliš Ti teď asi nerozumim :shock:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

To jsi vážně nikdy neslyšel o tom, že VW má(měl) papírově podstřelené výkony motorů? :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

lengy60 píše:To jsi vážně nikdy neslyšel o tom, že VW má(měl) papírově podstřelené výkony motorů? :mrgreen:
o každý značce se říká něco...o motorech vw taky... ale tohle fakt neřešim. To auto opravdu jede velmi slušně a kolik má kW "skutečných" a při kolika otáček - a to samý u krouťáku - až tak nezkoumam... Ale na čem fakt trvam je vysoká citlivost na benzin...
šulda

Re: Tank ONO

Příspěvek od šulda »

lengy60 píše:Add dodací listy:Papír snese všechno jak se říká,takže co ve skutečnosti nalili do tanku papír moc neřekne. :D
Něco mi říká že moc dobře víš jak je to myšleno, bodejť ne když už se tu o tom psalo, ale přesto se pouštíš do papírové rošády :mrgreen:
lengy60 píše:ONO má ceny v celé ČR stejné,tak proč by to nešlo jinde?
Nemyslíš že tohle už tu jednou bylo Obrázek
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

šulda: Teď nevím co myslíš tou papírovou rošádou,ale vzhledem k tomu že je veřejným tajemstvím,že mnohdy doklady neodpovídají tomu,co se v cisternách obecně přepravuje,tak nevidím problém. Těmi stejnými cenami jsem myslel ceny u stojanů jedné firmy a ne tak, že za stejnou cenu bude prodávat Shell i Benzina,takže jakýsi odkaz na léta minulá je poněkud mimo.A jen tak mimochodem,víš o tom,že někteří výrobci již přistoupili k tomu,že jsou ceny jejich výrobků závazné pro všechny prodejce?
Sice kolem toho bylo spoustu křiku,ale kdo chce výrobky těchto firem prodávat,tak pouze za těchto podmínek.Ono se totiž ukázalo,že ty různé akce a slevy poškozují byznys víc než tohle.Takže já prostě nevidím důvod,proč platit za ten samý výrobek o pár kilometrů dál jinou cenu. :x
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

L_U_K: Asi máš nějakou Limited Edition :D ty co jsem měl možnost sedlat spolkly všechno bez nějakých dalších požadavků. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

ale ne...vážně: tou citlivostí o které tady píšeme - já rozumím pro mně citelnej nebo spíš poznatelnej rozdíl v jízdě a tím myslim ve výkonu, chodu motoru i zvuku ....., ne že by fabia nejela...
To že se stal skoro průser se mi stalo jen jedenkrát v roce 2011 že rosvítila kontorlka motoru a netáhlo to, dusilo se a škubalo... Bylo to po benzinu od jistý ruský společnosti co to před pár dny přenechali Maďarům... - nejmenuji nikoho :D :D :D Jinak bez potíží auto - když dostane v pohodě benzin. :lol:
šulda

Re: Tank ONO

Příspěvek od šulda »

lengy60 »Že myslíš stejný ceny u jednoho provozovatele sem samozřejmě pochopil, ale proč? To je přeci každýho věc a když mám tady odbyt za 33, tak proč bych dával za 31 jako tam kde je odbyt menší :twisted: To že to tak dělá ONO je taky jeho věc. A k dodákům, že papír snese vše taky víme ale proč mi ten dodák jinde s ochotou ukážou? To se ale třeba změnilo a někdo kdo tam tankuje se na něj třeba zeptá a uvidíme :wink: Změnit se ale mohlo i to co papír snese :mrgreen:
adosM

Re: Tank ONO

Příspěvek od adosM »

Já bych se moc nedivil, že Shell a OMW jsou pěkní zmrdi a berou stejné palivo jak Ono, ale dávají cenu o 3-4 kč výš. K tomu ještě třeba je Ono a kousek vedle je shell a má o 4 kč víc za litr, tak kam asi pojedu. Dám aditiva a vůbec mě nazajímá co a jak. Jak už někdo psal výše. Spíš záleží na provozovateli benzinky. Jestli se stará o tanky a nemá tam humus a jedno s druhým.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

šulda:No jistě,ale ten menší odbyt je většinou zapříčiněn přítomností ONO. :D tam kde není jsou ceny vyšší. :wink: A k těm dodacím listům,když to někomu pomůže,tak nechť do nich nahlíží jak libo. :D Mně by to ani nenapadlo se tímto zabývat.Ale hlavně,ani ten pumpař si nemá jak ověřit,jestli to složení paliva odpovídá tomu papíru,tedy pokud nemá odpovídající vybavení.A třeba mají prodejci ONO nakázáno z nějakého důvodu dodací listy neukazovat,co já vím. :mrgreen: A pro šťouraly,v jiném vlákně jsem uvedl,že auto jelo na palivo od Benziny poněkud lépe než od Shellu.Spíše to ale tehdy bylo výměnou oleje než palivem,protože pak jsem zase tankoval u Shellu a rozdíl žádný nebyl,podobně jakokdyž jsem natankoval u ÖMW 100.Ale nebudeme se zbytečně přít,pozítří přijde Ježíšek a protože jsem byl celý rok hodný a pilný,tak jsem si taky hezky nadělil. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
šulda

Re: Tank ONO

Příspěvek od šulda »

To je pořád dokola :mrgreen: Kvalita a že z dodáku nic nepoznám ale tohle sem tu přece neřešil. Ještě jednou, neřeším kvalitu a vím že se dodák nemusí stotožňovat se skutečností :) Já byl taky asi hodnej páč sem počítal že budu s těch hrušek mít max. 8-9litrů paliva a zejtra si jedu pro 12litrů, to se bude jezdit :mrgreen:
Odpovědět