Tank ONO

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od L_U_K »

já se k něčemu přiznam: 3 x tejdně okolo jedný ONO už asi 8 let jezdim a nikdy jsem tam nevzal a to ani včera. Nejsem boháč, taky sleduji ceny ... dál již no comment a ani pomatenec nejsem ... a vím proč tam netankuji... NIKDY !
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27485
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Pitris »

L_U_K píše:... a vím proč tam netankuji... NIKDY !
Tak prozraď proč :?:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

bojim se. Nic jinýho v tom nehledejte. Já si na auto sám poctivě vydělal, starám se o něj, hlídam si kdeco... prostě se jejich benzinu bojim.
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Tank ONO

Příspěvek od Fahrer »

A máš důvod se bát nebo jsi jen zmasakrovanej plky chytrolínů?
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

... na řeči nedam. Mě u neznámý - tedy mně neznámý pumpy - zajímá dodák a protokol...chci znát % olefinů, aromátů, kyslíku, lihu, tlaky par a kdok kdy a odkud to dovezl.. pak možná natankuji nebo ne. Jednou jsem u jedný ono tohle chtěl a tak nehezky na mě koukali, že jsem sám odjel...nic víc - nic míň... To mi stačí a už pro mne nejsou zajímaví...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27485
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Tank ONO

Příspěvek od Pitris »

L_U_K píše:Já si na auto sám poctivě vydělal, starám se o něj, hlídam si kdeco... prostě se jejich benzinu bojim.
Tak nějak svým způsobem Ti rozumím - nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.
Ale řekl bych, že ONO - když už ničím jiným, tak - cenou paliv přitahuje kontroly a že si tím pádem nedovolí moc "ojebávat", resp. se budou držet kvalitou aspoň na minimální povolené úrovni. A když dáš třeba ten VIF, tak by to mělo být :wink: Já jsem taky "punťa" na auto - manželka by mohla vyprávět :lol: :x ale ONO jsem (s VIFem a po Eni a Shellu) s Accordem "ochutnal"....ale na druhou stranu, je to Tvá volba.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9934
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Tank ONO

Příspěvek od Colommbo »

Myslete si o mně, co je vám libo, ale mám stejné pocity jako L_U_K... :? Sice nemusím, zaplaťpánbu, obracet každou korunu, ale ač mám nejbližší ONO přesně 12km od baráku, netankuju tam a radši si cestou někam natankuju u Benziny za 33-34 kaček (a dycky do plné a VIF k tomu)... :oops: Na druhou stranu si o lidech tankujících u ONO nemyslím vůbec nic špatného, chraňpánbu, opravdu nee... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
šulda

Re: Tank ONO

Příspěvek od šulda »

L_U_K>>To s tím dodákem potkalo i mého švagra šťourala, popsal to slovy že už z pohledu pochopil - táhni do prdele, neznáte se náhodou :mrgreen:
Postoj k tomu mám stejnej jako když kouká synek na hračky za výkladem vietnamských prodejců - nekupovat. I když ty paliva nebudou s Číny tak jim prostě nevěřím a pro mě stejně nejsou nejlevnější :mrgreen:
Naposledy upravil(a) šulda dne ned pro 21, 2014 22:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1793
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Tank ONO

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Já bych tankoval U Agipu nebo u Benziny+, ale jakožto student, tu korunu obracím :D...
Takže ONO :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
sladek

Re: Tank ONO

Příspěvek od sladek »

já třeba beru u tank ono benzín už 3 rok,dávám vif a bez problémů.HTP a spotřeba i po městě a na zimákách 6l.V létě i 5,5.Dovolená chorvatsko atd.,takže i pěkné teplo a v pohodě.Jinak dobrý přehled pump je ceskybenzin.cz
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Tank ONO

Příspěvek od Jezevcik »

Jestli se nepletu, tak Ono už v minulosti opletačky s ouřadama pro nevyhovující vzorky mělo. Jak je to dnes, nevím, ale od té doby (asi 2008) tam netankuji.
Otázkou je, jestli nešlo vůči nim o nějakou zákulisní křivárnu.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Tank ONO

Příspěvek od lengy60 »

No já jsem mého macíka taky nedostal pod jedli a nedostatkem netrpím,nicméně nemíním podporovat kartelové dohody,takže tankuji ONO nebo Prim.Tankoval jsem tam i s předchozími vozy,vyzkoušel i jiné čerpačky a žádné zázraky se nekonaly a to ani po natankování prémiových paliv.K ONO jsme jezdili blahé paměti tankovat i firemní auta(nafta i benzín) a žádný průser se taky nekonal.V Chlumci u ONO je narváno celoročně,kamióny,Němci....Já pamatuji v UL jediný průšvih u ONO a to když jim stočili do tanku palivo z cisterny,která nebyla řádně vyčištěná.Ovšem všem postiženým zaplatili opravu auta bez keců.
Možná,kdyby se ty "značkové" pumpy vyprdly na všelijaké debilní soutěže,tak by mohly prodávat ten benzín taky za rozumný peníz. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Tank ONO

Příspěvek od L_U_K »

no zaznělo tady dost pojmů - trochu upřesnim mý pohnutky: k těm tzv. značkovym jsem nikdy nejel ! :shock: Nikdy jsem nebyl u Agipu, nikdy u OMV a jen jednou kdysi u Shell a a tam mi vadilo jak maj toho člověka co hned chce natankovat...nemam vlezlý přístup rád. Akce typu body a dárečky ignoruji. Proto jsem vždy jezdil k Benzině. Ale mrzí mě že teď při slevňování až tak moc neslevnili a taky už jejich standart NAT 95 je jen standart, takže jsem přešel k levnějšímu PAP oilu. Opatrně šťouravě a s dotazama, ale obsluha mi předložila dodáky ...o tom už jsem psal. Tak to je moje trocha názoru k věci.
Jan Nowak

Re: Tank ONO

Příspěvek od Jan Nowak »

Nikoho nelamu - je to kazdyho volba. Sam tankuji naftu jen u pump s peceti SGS a pak u ONO. Verim jim. Maji giganticke vytoce a spousty kontrol z COI. Kdyby meli spatna paliva, pulka naroda ma znicena auta. A prusery z kontrol COI? Jen mrknete na stranky COI: 3 roky nic a pred tim jen to, ze v nafte meli mene biosragory...
Ja proste ONO verim.
Jan Nowak

Re: Tank ONO

Příspěvek od Jan Nowak »

A kontrolovat dodaky je pekne, ale o tom jaky humus je ci neni v nadrzi Ti to nerekne zhola nic...
Odpovědět