Srazy olejářů

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jerry3 »

I
To má být čárka, ale nastojato. Ty já mám rád. :)
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:V noci na dnešek se mi zdál sen. Sjeli jsme se do Jiřic, usadili se v salónu a přišla paní obsluha s velkou omluvou, že pívo není a tvrdej taky nee. Zprávu jsme přijali jako chlapi....
....a zajeli jsme si pro lahváče :)

Ne, vážně: Sebekriticky uznávám že pane Tvůj povzdech byl asi nejvíce mířen do té pravotočivé zatáčky mezi Prahou a Vídní, a za sebe slibuji že to pivečko omezím....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od tonny »

Jardo, s tou čárkou jsi to vyřešil :wink: . V Krkonoších na srazu si je děláme sami a když já každé čtyři pátou přeškrtl, hospodská to nedokázala spočítat.

Jirko. Mi ten hluk také vadí, proto normálně nechodím do hospody. Dřív jsem si myslel, že kvůli kouři, načuchlé hadry druhý den nesnesu. Nechodím stále, když už výjimečně, tak na zahrádku.
Tím jsem chtěl říci, že kdyby byl sraz v teplejším obdobím, mohli jsme sedět venku a ten hluk byl vyřešen.

Dávám čárku |, ale nevěřím, že se něco změní. Dobré pivečko ale neomezím. Možná poslední, za tu čárku. :D
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Durex »

I já sem pro čárku :lol: Né vážně. Ačkoliv sem rebel a na každý motorce musím mít laďák a vždycky mě zajímá, jakej bude mít motorka zvuk bez laufu, tak tady mi ten hluk taky vadí. Né ve smyslu, že by mě to bolelo a nebo že bych to nesnel. Brousím flexou bez sluchátek a střílím rovněž bez nich.

Mrzí mě pak spíš to, že na druhém konci stolu se probírá něco, co by mě zajímalo,ale já nemám sebemenší šanci to slyšet. A nebo někde něco vykládám a pak to musím ještě 3x zopakovat. Teď už tak trochu chápu učitele, kterým vadilo při výuce povídání v lavici :twisted:

Neříkám, že musíme udělat řečnický pult a jednotlivě k němu chodit. Ale někdy to hučelo víc jak v úlu po zabušení klackem. Ale sem sobeckej a já se teda v ničem omezovat nebudu! Dám si alespoň 3 čaje s mlíkem a né jen dva oproti loňsku! :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9848
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Děkuju vám, chlapi, za pochopení i vstřícnost! A jak píše Toník, kdybychom seděli venku nebo někde ve větší místnosti, bylo by to určitě lepčí, tam se šum svistu rozuteče do všech stran. Akorát bychom zase neměli svoje separé, který mám taky mnohem radši (modří účastníci zájezdu do Pivotelu MMX už vědí.) Já fakt nechci ani za mák nikoho omezovat nebo komandovat, na to už jsme dost velký, jen tak dávám do placu návrh na něco, co možná ani nevyjde, ale, jak říkávala moje milovaná babička (nar. 1899), za zkoušku nic nedáš... :) Ještě jednúc díky všem! :wink:
P.S. Přeškrtávat čtyři čárky pátou je starý a naprosto dokonalý obyčej. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jerry3 »

No, pokud bude hovořit pouze Michal ze Sázavy, nebude třeba už nic dalšího řešit. :lol:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Michal je v poho.
S Jurem souhlasim a vim proc... Pokud to tak bude a nepujdu do prace,zas rad prijedu a uvidim lidi.
Patrim sice k ucastnikum od prvniho srazu, posledni dva vsak umyslne vynechal. Takovy rachot...
Mi prijde ze neni dohled bab, urciti ucastnici jak utrzeni z retezu. Chlapi,ve vasich letech...,ruka zeny je mocna?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Teda ale chlapi - já měl zato že to Jirka myslel tak nějak z legrace, ale ono to vypadá že jsme tam přinejmenším vymlátili hospodu :roll: Proboha CO se tam stalo tak hroznýho :?: :shock:
Když chcete ticho, můžete jít do kostela. A docela by mě zajímalo KDO že byl ten utrženej?
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od tonny »

Pitris píše: A docela by mě zajímalo KDO že byl ten utrženej?
Mišo a Jirka s kytarou. :D To ale určitě nevadilo, ba naopak.

Ale s tou akustikou jsem to vzal vážně, dokonce jsem zkoušel na netu něco jiného a vzdal. Raději se přizpůsobím a zajdu na cigárko za někým na dvoře. Zbytek domluvím u snídaně nebo opět na skle.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jerry3 »

Nekuřáci mají holt smůlu... :(
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Jura to myslel vazne. Posledni dva srazy co jsem byl, po 20h nemozny pokec v koute s Durexem,Skodovkarem,Colommbem,Lengym,J3.
Na opacne strane rachot a vic hlucnych lidi,bo stut tvatu "L".
Asi bude vhodne se pak sebrat a jit do restauracky pokecat na pohodu.
Nepamatuju ze by se driv tak chlastalo a hlucelo. Nebyl driv vzdy salonek.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Rozumím. Na opačné straně stolu jsem byl já, Hombre, Libor a Dan. Ale mám pocit že Ty :!: si psal že "Jiřice navždy"....
Capi tam pít ale nebudu - jestli tam budu.
Člověk to tam domlouvá, stará se aby to fungovalo, zajistí vám klíče od betlí, snaží se to zpříjemnit i něčím na chuť, a pak ve finále ještě za někoho doplácí cech :(
Nevyčítám, chraň bůh. Ale zamrzí to. A že si tam někdo povídá trochu víc nahlas? :oops:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Ano, kvuli salonku jsem Jirice prosazoval. Aby nas nikdo jiny a my je,neobtezoval.
Ok, nejak to my kecalisti nepici vyresime. Poenta tkvi v Juroj pruvodni zprave.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9848
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Pitris píše:...Člověk to tam domlouvá, stará se aby to fungovalo, zajistí vám klíče od betlí, snaží se to zpříjemnit něčím na chuť, a pak ve finále ještě za někoho doplácí cech :(...
Tohle s tím přece vůbec nesouvisí, Jarku... A nikdo určitě nechce, aby se nepilo vůbec. Jen jsem prvotně vyjádřil svůj názor/přesvědčení, že s rostoucí konzumací se zvyšuje hlučnost účastníků zájezdu (což pak vnímají hlavně ti, kteří si dají málo nebo vůbec) a že by to tak třeba nemuselo být. Abychom si to, je-li to jen trochu možné, užili všici. Slovy klasika dramatu To je, oč tu běží. A ne Pít či nepít. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jerry3 »

Aneb, když už pijete, neřvěte! 8)
Odpovědět