Sraz Brňáci - nejenom

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Freev

Sraz Brňáci - nejenom

Příspěvek od Freev »

všichni nemají tucet IP adres :D :D Třeba já s kolegou a s bráchou chodíme celkem ze dvou... myslím, že tohle fórum je už hodně známé. modeláři, nepřijedš za nama do Brna na pivo? Rádi Tě poznáme :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Rád bych, ale nejsem pivař a hlavně mi to stále nějak nevychází. V každém případě díky za pozvání!

P.S.: Teoreticky bych mohl v týdnu od 21. 6., ale nejsem schopen plánovat...
Freev

Příspěvek od Freev »

zkus ten termín vymyslet, myslím, že Demo a Pitris to taky nějak pořeší :D
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

tak jako Demo je pro každou špatnost ;)
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:Rád bych, ale nejsem pivař a hlavně mi to stále nějak nevychází. V každém případě díky za pozvání!...
Však tam toho teče víc, než jen pivo - třeba nealko, děravé necky, když zaprší, tak možná i střechou, a vedle je řeka :lol: :lol: :lol: :lol:
modelář píše:Teoreticky bych mohl v týdnu od 21. 6., ale nejsem schopen plánovat...
Freev píše:zkus ten termín vymyslet, myslím, že Demo a Pitris to taky nějak pořeší :D
Jo, i kdybych si měl vzít dovolenou :P Od PO 21.6. do PÁ 25.6. jsem schopen si to zařídit.
Freev

Příspěvek od Freev »

OK, tak počkáme, jak to dopadne s modelářem.
modelář

Příspěvek od modelář »

A jak moc operativně jste schopni se sejít? Např. ve středu, když se dohodneme v pátek předchozí týden?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Pokud jde o mě, (snad) stačí 2 dny předem......
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

den dva předem, ale od 16.6 do 20.6. jsem mimo Brno...
modelář

Příspěvek od modelář »

No, já bych mohl nejdříve v pondělí 21. 6., ale naposledy budu na netu někdy v sobotu 19. 6. kolem poledne.
Freev

Příspěvek od Freev »

Mně 21.6. plně vyhovuje :D potřebuješ modeláři nějak pomoct se zajištěním ubytování?
modelář

Příspěvek od modelář »

Freev píše:Mně 21.6. plně vyhovuje :D potřebuješ modeláři nějak pomoct se zajištěním ubytování?
OK, budu se snažit orientovat se právě na tento termín. Za nabídku obstarat ubytování mockrát děkuji a cením si jí, ale snad ten výlet do Brna dokážu absolvovat bez noclehu. A když ne, tak to budu řešit až operativně na místě samém...
Freev

Příspěvek od Freev »

OK :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Demo píše:.....od 16.6 do 20.6. jsem mimo Brno...
modelář píše:No, já bych mohl nejdříve v pondělí 21. 6.....
To by mohlo vyjít, Demo bude 21.6. už zase v Brně :wink:
Freev píše:Mně 21.6. plně vyhovuje.....
Mě taky, a uvidíme, co Luboš T.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:....snad ten výlet do Brna dokážu absolvovat bez noclehu. A když ne, tak to budu řešit až operativně na místě samém...
A když ne, tak bys operativně mohl přespat "u nás" ve vozovně - kdyby bylo nejhůř.....
.....nebyl by to sice hotel, ale "rovná plocha na natažení" by se tam určitě našla :lol: .....
Odpovědět