Prostor v garáži

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

meobeou

Prostor v garáži

Příspěvek od meobeou »

Rèm cửa Sari là chất liệu hoàn hảo nếu bạn đang kiếm tìm những chiếc rèm nhẹ nhàng hoặc tao nhã có sự sang trọng. Chất liệu mang đến vẻ nhẹ nhàng hoặc mát mẻ và mềm mại lúc chạm vào. các tấm rèm này thường được khiến cho từ saris. các tấm rèm sari này thường được xuất khẩu sang đa dạng nước khác nhau trong khoảng Ấn Độ. Bạn mang lợi thế lúc chọn lọc từ nhiều chiếc - cả về kiểu dáng và hoàn thiện từ các trang web như indianselection.com, saricurtain.com và saridecor.com
Rèm nhung hay rèm Organza là 2 chất liệu rèm khác nhau nhưng trang nhã. Rèm nhung đem lại cho bạn 1 chiếc nhìn tỏa sáng và nâng cao khác biệt so với những chất liệu vải khác. không khí phong phú của nhung được biết tới rộng rãi vì các loại vải này thường được sử dụng trong chất liệu trang phục. Rèm nhung đem lại cho bạn một bầu không khí đáng yêu và khôn xiết nổi bật. Nó cũng có thêm sức hút lúc mang nhiều màu sắc khác nhau. Nó chủ yếu được sử dụng trong những môi trường trọng thể và rất phổ biến làm rèm nhà hát gia đình. rèm cửa sổ
Obrázek
1 loại rèm khác là rèm Organza / khăn giấy. loại vải này mang chất liệu nhẹ và rèm cửa được sử dụng phải chăng nhất vào mùa hè vì màu sáng hơn sẽ mang lại vẻ tươi sáng cho căn phòng. Bạn cũng có thể sử dụng rèm kết hợp sở hữu phổ biến mẫu nặng hơn như nhung hoặc rèm dày. 1 mẫu đặc thù đang phồn thịnh hành ngày nay là rèm Organza thêu, được tiêu dùng xen kẽ với các chiếc rèm sở hữu màu tương phản nặng hơn như lụa hoặc cotton. rèm vải
Obrázek
Dù chọn lọc rèm cửa của bạn là gì, bạn phải quyết định sự kết hợp nói chung mà bạn cần trước khi tậu hàng. Bạn sẽ làm cho rẻ để đưa ra 1 quyết định minh mẫn. dùng web để tậu thông tin phần lớn về vấn đề này, tham khảo ý kiến ​​của chuyên gia sắp xếp nội thất hoặc thậm chí viên chức bán hàng tại shop đồ trang hoàng gia đình, những người thường sở hữu ý tưởng rẻ về những vấn đề đấy. rèm cầu vồng hàn quốc
những lời chúc phải chăng đẹp nhất cho một ngôi nhà tuyệt đẹp!
Naposledy upravil(a) meobeou dne pon zář 07, 2020 4:49, celkem upraveno 1 x.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Jerry3 »

Proč zrovna vodní sklo? Vždyť pod každý druh zvolené finální úpravy patří nezřídka jiný druh penetrace. Často také podle druhu, resp. charakteru podkladu.

Špatný začátek... :mrgreen:
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od tonny »

Není lepší prohledat net než se kvůli tomu zaregistrovat na olejářích a založit nové téma?
Na netu jsem např. našel http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/j ... ebo-dilny/, chce to odborníka, aby alespoň poradil, ať to aj vydrží.

Já např. nechám udělat litý beton, který zabrousím. Bude to ale u nové garáže.
Naposledy upravil(a) tonny dne čtv led 10, 2019 7:18, celkem upraveno 1 x.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Durex »

Já sem třeba teď jednu podlahu dodělal. Takže sem informacema a zkušenostma zahlcen :lol: Co je podle tebe přehnaná cena?

Já to mám třeba takto :)
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5CBA173E
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Jerry3 »

Udělat kvalitní/kvalitně podlahu v garáži není žádná sranda a stojí to dost peněz. Nezřídka je nejjednodušším řešením položit dlažbu, tedy pokud to výškové poměry ve vztahu k prahu vrat umožňují.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Durex »

Pokud by se měla na již hotový,né moc dobrý a rovný beton dávat dlažba,tak nivelačku a na to dlažbu. Jinak nejlepší by byl litej broušenej beton,ale je to ranec a plno vody. Pak jedině udělat gleťák a ten pak natřít. Pak záleží na tom,co mi bude na tu podlahu kapat. Pokud i benzín,tak jedině epoxid ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Jerry3 »

Durex píše:...tak nivelačku a na to dlažbu.
Toto je naprosto korektní, ale drahý postup. Pokud bych si to dělal sám, srovnám si to "na lepidle" a ušetřím nivelačku i nějaký ten mm výšky. Ale je to hodně pracné a náročné na přesnost i trpělivost. Jinak řečeno, žádný řemeslník se s tím babrat nebude, ledaže bych ho platil od hodiny (což by v konečném důsledku vyšlo nejdráž), ne úkolově.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Durex »

Zas tak drahý není. Dělal sem podlahu v ložnici pod lino. Bylo to 16m2 a stačilo 3x 25 kg nivelačky. Pytel (25 kg) samonivelační stěrky stojí cca 200 - 300 kč což je úplně ok. Jen doporučuji to nedělat tak jako já. Sám ... Horko těžko stíháš míchat novej pytel a lít to do již nalité stěrky. Dal sem to,ale byl to boj s časem ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Jerry3 »

I proto se nivelačce vyhýbám. :twisted:
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od pepoh »

meobeou píše:Tak jsem založil téma, snad se chytí. Je zamýšleno pro sdílení údržby a oprav na garážích.
Začal bych svým dotazem. Čím natřít podlahu v garáži? Jde jen o 19m2. Jde mi taky o nějakou rozumnou cenu. Rád bych pěkný hladký povrch, aby to trochu vypadalo. Něco jsem sice našel, ale ceny se mi zdají přehnané :?: Našel jsme něco o vodním sklu :shock:, lze jej použít pro vyrovnání povrchu jakožto penetraci?

Lee!
otazka je to dobra, zialbohu otec uz predal garaz.
boli tam nejake problemy po kupe s drolenim podlahy, riesilo sa to betonom a strk. (par centi do hlbky v garazi, na niektorych miestach) pod vahou aut sa to drolilo zas.

kamenie+beton vydrzal bez ujmy na prijazde do garaze, ale tam sa kopalo a cistilo do hlbky....

vo velkoskladoch byva liata podlaha. vypada to jak nejaka umela hmota.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od skodovkar »

Zvažoval jsem hrubší gumu od kraje ke kraji a přichytit. To by ovšem musela být velice suchá garáž, aby se tam nedržela vlhkost. Taky si můžeš poskládat nějaký motiv https://youtu.be/0M94hkUtlOU
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Durex »

Pro gumu nejsem. Sice to hezky vyčistil,ale když by mi tam vyteklo půl litru oleje a nebo chladící kapaliny ... Taky pak z těch mřížek čistit písek ...

Beton je sice tvrdej,ale ve spojení s dobrým nátěrem nepřekonatelnej ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Pedro »

Samonivelacka nema chybu. Nutno vsak, jak psano, ve dvou lidech. Jeden chysta, druhy obuje trepky a jedem.
Pouzivam-e vyhradne Italskou. To resime v bytech.
V dilne, bych roztahl na dvoumetrovou vodováhu beton. Tvrdy. A polejt modrou barvou. Huste, roztahnout sterkou a otevrit okna. Je to na tyden sexu.. U Jenika..., ja bych to prospal a prozral.
Bacha však na smiiiiiiiiik. Beton ok, barva svine, klouze nez se vojede.
jarson1
Příspěvky: 2059
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od jarson1 »

co tak asfalt?
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostor v garáži

Příspěvek od Durex »

Pokud ho uděláš kvalitně (což neuděláš) jako na dráhu pro kolečkový brusle,tak proč ne. Taky by se mi to líbilo v kombinaci se žlutou dvojitou středovou čárou :D
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět