Přísada do nafty

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Přísada do nafty

Příspěvek od Jezevcik »

Mám Corollu diesel a tuto zimu mi po natankování u Globusu zamrzla nafta.Chtěl bych tomu pro příště předejít a tak uvažuju o nějaké přísadě do nafty.Máte někdo osobní zkušenost s nějakou?Třeba zde na webu mají Ekolube.Jde mi hlavně o to,aby to fungovalo a neničilo nějakou část agregátu.Díky za rady.
luk.zah

Re: Přísada do nafty

Příspěvek od luk.zah »

Jezevcik píše:Mám Corollu diesel a tuto zimu mi po natankování u Globusu zamrzla nafta.Chtěl bych tomu pro příště předejít a tak uvažuju o nějaké přísadě do nafty.Máte někdo osobní zkušenost s nějakou?Třeba zde na webu mají Ekolube.Jde mi hlavně o to,aby to fungovalo a neničilo nějakou část agregátu.Díky za rady.
VIF zimní diesel aditiv :idea:
Má velice dobré a dohledatelné reference.
dci
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 07, 2008 18:01
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek od dci »

Zdravím,
také používám VIF, celoročně, posledních asi 40 000 km. Jsem s ním spokojený a motor asi taky.
Podle zkoušek provedených s asi pěti podobnými přísadami do nafty byl VIF jediný, který plnil vše, co inzeroval. Bohužel si již nepamatuji, kde jsem výsledky zkoušek našel.
Čau
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

dci píše:....Podle zkoušek provedených s asi pěti podobnými přísadami do nafty byl VIF jediný, který plnil vše, co inzeroval. Bohužel si již nepamatuji, kde jsem výsledky zkoušek našel.
ten test (resp. výsledky) jsem taky "někde" viděl. Ten VIF byl opravdu nejlepší :wink:
mipesa
Příspěvky: 763
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Používam Castrol TDA, pro mě je lepší než VIF, dal jsem na odkazy zde a nepotkalo se to z účinkem, vrátil jsem se zpět k TDA.
Návštěvník

Re: Přísada do nafty

Příspěvek od Návštěvník »

Jezevcik píše:Mám Corollu diesel a tuto zimu mi po natankování u Globusu zamrzla nafta.Chtěl bych tomu pro příště předejít a tak uvažuju o nějaké přísadě do nafty.Máte někdo osobní zkušenost s nějakou?Třeba zde na webu mají Ekolube.Jde mi hlavně o to,aby to fungovalo a neničilo nějakou část agregátu.Díky za rady.
S toho si nic nedělej, já mám Mitsubishi a po natankování u Globusu mi zamrzl v nádrži i benzín :lol:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Díky za reakce a rady,zkusím se tím probrat.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Léta bez problémů používám Fuchs Winterfit, 1 L do 1000 L nafty...
runda
Příspěvky: 116
Registrován: pát bře 20, 2009 7:42
Bydliště: Spiš

Příspěvek od runda »

Ja používam tiež len VIF a som s ním spokojný...
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...to VIF jesto aj na letne použitie alebo možem použivať zimny...je vobec nejaky rozdiel medzy tým...??
maros112

Příspěvek od maros112 »

bjukemen píše:...to VIF jesto aj na letne použitie alebo možem použivať zimny...je vobec nejaky rozdiel medzy tým...??
Ano je aj letný a obsahuje ine prísady ako ten zimný
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

bjukemen píše:...to VIF jesto aj na letne použitie alebo možem použivať zimny...je vobec nejaky rozdiel medzy tým...??
http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1306
http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1336
Brembo

Příspěvek od Brembo »

VIF pouzivam celorocne,ale v zime pouzivam i Castrol TDA. Na zvysenie cetanoveho cisla a znizenie penivosti je ten Castrol jednoznacne lepsi,aspon u mna. Najma v zime to bolo badat.
bastien
Příspěvky: 125
Registrován: stř srp 22, 2007 0:37

Příspěvek od bastien »

Brembo píše:VIF pouzivam celorocne,ale v zime pouzivam i Castrol TDA. Na zvysenie cetanoveho cisla a znizenie penivosti je ten Castrol jednoznacne lepsi,aspon u mna. Najma v zime to bolo badat.
Víra tvá tě nepochybně uzdravila.... Pokud tomu věříš, proč ne. Placebo zabírá a výrobci si mnou ruce.
Odpovědět