premiova nafta

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

S0T0

Příspěvek od S0T0 »

jn ten shell je mastny, klasika je za 25,2 a ten vi-power diesel za 28,5... se na to asik taky vyflaknu a zkusim agip dieseltech
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

Bol tu test nafty ale nezda sa mi hodnoverny. Shell si dava vyrabat naftu taktiez ako Aral a pod. v rafineriach krajiny,kde sa bude predavat. Zakladova nafta je ta ista,len aditiva ine,pokial to objednavatel tak ziada. Z toho logicky vychadza,ze by mali mat podobne parametre a nie priepastne rnzdieli. Tiez je zaujimave,ze vysledky mohli byt zverejnene bez hrozby sudnej zaloby.(fama COI a nekvalitnych paliv,pricom vysledky neboli zverejnene kvoli obavam sudnej zaloby).
tomason

Shell

Příspěvek od tomason »

Kdyby to nebyla pravda tak by je Shell dal k soudu,ale byla a Shell to přiznal.
modelar

Příspěvek od modelar »

No vzdyt o to prave slo! Shell v CR prodava zcela obycejnou (tim pochopitelne neni receno, ze zrovna nekvalitni) za cenu premioveho paliva, zatimco v zahranici prodava skutecne premiovy produkt, jehoz vlastnosti ovsem nejsou dany pouze "lepsi" aditivaci.
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

I tak to dost smrdi klientelizmom zo strany Benziny.
Hunter
Příspěvky: 117
Registrován: pát kvě 04, 2007 12:04

Příspěvek od Hunter »

Brembo píše:I tak to dost smrdi klientelizmom zo strany Benziny.
Presne tak, moje rec :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Docela by mne zajímalo, co vás k takovému výroku vede, pánové?
hawkeye

Příspěvek od hawkeye »

mate niekto dobre/zle skusenosti s OMV premium diesel?
hawkeye

Příspěvek od hawkeye »

takze mozem doplnit -
OMV premium diesel hnus, myslel som si ze tankujem super...az ked auto dymilo nad 3tisic ot, otacky volnobehu troska rozhadzane a hluk motora troska vyssi/iny...riesil som vsetko mozne(tema v palivach - dymenie skoda octavia 1.9tdi) len nie naftu.
minuly tyzden som bol po ceste domov uz len s cca 3l nafty tak som na slovnafte natankoval evo diesel, vyjazdil som 1 nadrz a->
dymenie ziadne ani pri 4tis otackach,volnobech sa takmer ustalil, hluk motora je ako predtym.

takze evo diesla od slovnaftu sa netreba bat
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Co slyším služebáky, tak nedají dopustit na Benzina Verva.
byloObrázek
je Obrázek
Odpovědět