Anonymní fórum nebo ne?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět

Chcete aby pro položení dotazu na tomto fóru byla nutná registrace?

Ne, registrace je zbyte
52
33%
Ano, registrace pom
97
62%
Nev
7
4%
 
Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9848
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Colommbo »

Sice je to už hodně vousaté vlákno, ale přecjen jsem si dovolil zahlasovat NE a můj hlas byl přijat, děkuji! :wink: Mám tu čest býti necelý rok členem dvou klubů (založeny, pokud se nepletu, oba v r. 2001) jisté (jedné) automobilové značky, přičemž v jednom z nich lze dotazy a prosby o rady do fóra vkládat i jako host (a tedy anonymně), klub má toliko necelé dvě stovky registrovaných členů a funguje to. Ve druhém se musí každý tazatel zaregistrovat, takže klub čítá v současnosti 4353 členy, což je masakr - stejně je na fóru i co se týče srazů "aktivních" tak cca stovka a možná míň... :mrgreen:
btw doufám, že ten předchozí spam někdo brzo smázne... :evil:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Pitris »

Stalo se - to sem fakt nepatří.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Pitris »

Prosím Vás všechny, kteří by sem chtěli překopírovávat nějaké fotky, texty a grafické prvky stažené z jiných stránek, aby sem dali odkaz na ty stránky, ale raději to nekopírovali. Ať nemáme problém...
http://www.novinky.cz/finance/293095-fo ... isice.html
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Misojogi »

tak mala fakticka poznamka:
ked date link na obrazok a IMG tag tak ste nestiahli fotku len ste tu ktora je na webe prelinkovali
takze to problematicke nie je
podobne sa na Slovensku pred par rokmi riesili embeded videa z youtube
cize video ktore sa zdalivo javi ako na stranke ale v skutocnosti bezi na youtube
SOZA ich chcela spoplatnit ale ukazalo sa z vskutocnosti bezia na youtube takze mali smolu ...
podobne ked date link a tag IMG tak ste len zobrazili to co je na tej druhej stranke, takze nikto nic nemoze, ale keby ste stiahli obrazok a uploadovali tu na web (na tomto fore to ani nefunguje lebo funkcia je vypnuta) tak to by ste naozaj mohli mat problemy

Podobne nas AZ akceptuje citaciu v rozsahu beznom v akademickom svete (do velkosti formatu A4)

Toto mi napisal kamarat na druhom fore:
Nějakej pitomec napíše "senzační", "objevný" článek a internet se z toho pose**. :evil: Dyk ten článek je košík plnej nahnilejch nesmyslů.

Pokud jde například o praktiky jisté nejmenované ISIFY, existují výzvy na připojení se k hromadným žalobám pro podvodnou činnost - rozhodně nic neplatit a nereagovat (až na případný soudní papír).
Citace zdroje a spolupráce (odstranění) po upozornění by měly být samozřejmostí, ale to ostaní jsou prostě vyděračský praktiky. Pokud se nepletu, jestli vůbec proběh nějakej soud, tak spíš v opačném gardu.
Citace je nástroj v AZ obsažený. Kopie fotky nebo její nalinkování je citací - pokud je tam zdroj.

A pokud jde o "autorská práva" na Karlův most, to je taky prasárna jak Kárlštejn a už se v tom leccos děje.

EDIT
nasiel som pohlad pravnika
http://www.pravoit.cz/article/jsou-naro ... -opravnene
za istych okolnosti narok na nahradu skody byt moze, ale spominana ISIFA ma prehnane a nerealne poziadavky
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
NOP

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od NOP »

Anonym je člověk, který má svou čest. Pod svým jménem by to nenapsal. Karel Čapek 8) :wink:
Ještěr

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Ještěr »

Trochu mne to udivilo, protože všechny fóra která jsem navštěvoval vyžadovaly registraci. Nevidím na tom nic špatného, možná to zní staromódně ale já mám rád pořádný chlapský stisk ruky, pohled o očí a představení se. A rozhodně se nemám důvod schovávat za jméno NÁVŠTĚVNÍK, Protože nejsem Karas z expedice ADAM84. Bohužel v generaci Husákových dětí bylo lehce přepetrováno, přehonzováno a přejánevim co jěetě, tak vystupuju pod nickem Ještěr, neboť mi tak známí říkají od nepaměti. A nemám problém to napsat i tam, kde nejsem registrován. Taktéž mi připadá komické, když tu Pitris musí odpovídat stylem "první návštěvník má pravdu, ale druhý návštěvník už jen v tom, co psal první návštěvník třetímu návštěvníkovi.
Tohle je samozřejmě jen můj osobní názor, kdo nemá hrdost napsat pod svým nickem, ať dál píše jako návštěvník. Co jsem koukal, tak z 50ti% se toto označení používá pro psaní jízlivých příspěvků. Bohužel dotyčnému většinou nedochází, že sloh každého člověka má své specifické drobné odlišnosti, kteréžto ve spojení s fcí HLEDAT většinou spolehlivě "odhalí" daného strašpytla :lol:
Návštěvník

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Návštěvník »

Ještěr píše:... kdo nemá hrdost napsat pod svým nickem, ať dál píše jako návštěvník. Co jsem koukal, tak z 50ti% se toto označení používá pro psaní jízlivých příspěvků. Bohužel dotyčnému většinou nedochází, že sloh každého člověka má své specifické drobné odlišnosti, kteréžto ve spojení s fcí HLEDAT většinou spolehlivě "odhalí" daného strašpytla :lol:
Jsem hrdý návštěvník, pod jízlivý příspěvek se ovšem bez ostychu podepíšu! Proto, prosím, nezevšeobecňuj: když něco obvykle platí, ještě nemusí nutně znamenat, že to platí vždy. :wink:

P.S.: Hledej, třeba najdeš! Třeba, možná, ovšem bez potřebné jistoty... 8)
Ještěr

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Ještěr »

To nebylo myšleno na Tebe, to bylo na Návštěvníka :mrgreen:
Holt tady to vlákno je, dotyčný admin či majitel tohoto fóra, nobo jak to říci, chtěl nejspíš aby se mu tady k tomu lidi vyjádřili tak to dělám. Tady vidíš tu výhodu Návštěvníka, házíte se sami do jednoho pytle. Ale třeba jsi v reálu fajn kluk či holka. To já nevím, protože pod jedním jménem tady čítám příspěvky chvíli takové a chvíli makové. Ale nechme to být, jestli jsem se Tebe konkrétně dotkl, tak se tímto konkrétně Tobě omlouvám.
Návštěvník

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Návštěvník »

Ještěr píše:... Ale nechme to být, jestli jsem se Tebe konkrétně dotkl, tak se tímto konkrétně Tobě omlouvám.
Urážím se zřídkakdy, zato lidská hloupost mne dokáže vytočit velmi rychle. Tady však nevidím nic, za co se omlouvat. Díky za pochopení!
Tomas-SA

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Tomas-SA »

Inak medzi recou. Ved anonymne je s registraciou, ci bez nej - vzdy bude anonymne.
Ludi registracia neprinuti odhalit svoju identitu - a kto sa odhalit chce, ten to spravi aj bez registracie. ;)

Na jednom vedlajsom fore sa tiez raz riesilo - ze aby ludia uvadzali svoj vek, tak ze ci zapnut pri registracii povinne uvedenie veku. Ale ved hocikto tam zaskrtne hocico a nikto tym nic nedosiahol.
Internet je anonymita sama o sebe :)
Autoxxxrady

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Autoxxxrady »

Když chce někdo napsat jenom dotaz a poradit se, tak se nemusí hned registrovat. Je lepší, když může dát příspěvek i bez registrace. Kdo chce může se registrovat a kdo chce může si dát do profilu i rodný číslo atd. V tom mu nikdo nebrání .)
Internet by měl být hlavně svobodný a ne něco svazovat nařízeními.
To, že si někdo pod roušku ¨anonymity¨ řeší svoje mindráky a chová se vulgárně to je jiná věc. Když jdete po ulici, tak taky každýmu koho potkáte nebo se s někym bavíte neukazujete občanku .)
Tomas-SA

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Tomas-SA »

Ale aj ked sa nakoniec registrujes - aj tak nikto nevie kto si.
Tak aky je v tom rozdiel ? :)
Autoxxxrady

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Autoxxxrady »

No právě aj ked se registrujes aky je v tom rozdiel??? .)
Tomas-SA

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od Tomas-SA »

No právě - žiadny :P
PetraBambrukova

Re: Anonymní fórum nebo ne?

Příspěvek od PetraBambrukova »

Navíc registrace zabere jen chvilku.
Odpovědět