prisady do oleja

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Pavko

přísada do oleje

Příspěvek od Pavko »

Tento přípravek mi připomíná přísadu RVS jestli to funguje to nevím ale většinou je to placebo
Pavko

prípravek do oleje

Příspěvek od Pavko »

přečtěte si testy tak dlouho sem se nezasmál 562 km bez oleja a motor běží dodnes tomu by jenom blázen uvěřil.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Krásná brusná pasta a v lepším případě to vychytá filtr. Třeba do převodovky by to nemuselo být úplně od věci, ale tuto firmu neznám.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já zastávám názor, že do motorového oleje nic "navíc", v man. převodovkách některé tyto věci mohou být prospěšné.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Znižuje spotrebu paliva o 3 až 15 % Renovuje sústavu posilňovača riadenia Renovuje palivovú sústavu počas prevádzky (bez nutnosti
demontáže komponentov) - dvakrát predlžuje jeho životnosť-pokud je někdo tak blbej že tomu věří?Je mě ho opravdu líto :roll:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

dakujem presne to som si aj myslel len ma zaujimal nazor skusenych
pavelek

Příspěvek od pavelek »

Ano je to stejné jako RVS,ale za desetinovou cenu.O účincích se vyjadřovat raději nebudu,jsou opravdu placebo :D
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Výrobci olejů nejsou hloupí,kdyby to nemělo vedlejší účinky,tak už to do nich dávno přidávají.Já věřím na motor v pořádku a předčasné výměny normálního kvalitního oleje,který je již z výroby aditivován tak,jak má.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Jezevcik píše:Výrobci olejů nejsou hloupí,kdyby to nemělo vedlejší účinky,tak už to do nich dávno přidávají.Já věřím na motor v pořádku a předčasné výměny normálního kvalitního oleje,který je již z výroby aditivován tak,jak má.
Já mám podobný názor. A "něco o tom" je i tady: http://www.oleje.cz/index.php?left=main ... ky_mytus10
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Misojogi píše: rovnaky efekt dosiahneme aj naliatim trocha kyseliny solnej do oleja
za 50 krat mensiu cenu ...
To by chtělo hodně otrlou povahu..
Odpovědět