POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od tonny »

Tak jsem našel pozitivní recenze na MILITEC-1 od člověka, který je odborník u zbraní. (Úplně dole) http://www.zbrane-kuna.cz/cisteni-zbrani Já si čistím dál po svém.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
forest291
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 06, 2021 12:28

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od forest291 »

Pánové nevím kdo je větší chemik, ale kdo z vás to doopravdy vyzkoušel?? nebo s tím má praktickou zkušenost?? Já osobně používám Aerotec Metal Conditioner do hydraulik ve svých harvestorech už dva roky a kromě toho, že čerpadla jsou po 8000 motohodinách jako nová, tak žádný z vámi zde popisovaných katastrofických účinků se nekoná. Ventily, rozvaděče, šoupátka i válce naprosto v pořádku. Nepoškozuje to hadice ani těsnění, naopak!! - díky tomu, že se mi nepřehřívá hydraulika v létě tak hadice i těsnění vydrží déle. O těch jejich mazacích sprejích nemluvě, na řetězy a kladky na lanovce jsem zatím nenašel nic lepšího, tak prosím nehodnoťte něco co jste sami ani nevyzkoušeli, chytráci :-)

Břetislav Novák - soukromník pracující v lesnictví 20 let.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od Pitris »

V pořádku, však si tomu věřte. Lidi taky věřili že je Země placatá... Jsou to každého JEHO peníze (navíc).
PS: A ta hydraulika se jako nepřehřívá tím Aerotecem? Hmm, zřejmě slušnej oddíl :twisted:

Ne, není to nic proti Vám, ale proti Aerotecu (a jemu podobným). Mě jako potvrzení jeho "kvality" :evil: stačí protokol z laboratoře.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
forest291
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 06, 2021 12:28

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od forest291 »

Dobrej,

znovu se vás ptám, už jste Aerotec zkoušel osobně, máte s ním zkušenost a můžete doložit, že vám po něm motor zreznul?

Mně se hydraulika v harvestoru roky pokaždé v létě přehřívala na 72-75 stupňů, po prvním nalití Aerotecu mi během pár hodin za dopoledne klesla teplota oleje na optimální provozní teplotu 61 stupňů a během dvou let, co to tam leju, už mi nikdy nešla výš. Mazací spreje od Aerotecu používám na lanovky a na řetězy a musím říct, že jsem v životě nenašel nic, co by fungovalo líp. Sice je to dražší než co jsem kupoval dřív, ale chápu že kvalita něco stojí. Nemluvím o technický zdatnosti a úrovni komunikace zástupce Aerotecu, to je radost spolupracovat.

Až budete příště házet na někoho špínu, zkuste čerpat z osobní zkušenosti a ne jen z diskuzí na internetu. Hezký den.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od Pitris »

Odpovím na to úplně stejně jako p. Tresner:
Luboš T. píše:....nehodlám se více zabývat tímto výrobkem a je mi úplně jedno, zda to někdo prodává. Pokud neví co prodává je to smutné, ale pokud ví co prodává a přesto prodává je to na pováženou.

Laboratorní protokol si můžete stáhnout zde: https://uloz.to/!j0Y9rmvqUngw/170168-2-pdf
Já osobně jej zkoušet nebudu protože si nemíním olejový systém (z)kur*it chlórem :(
On ten laboratorní výsledek není diskuze na internetu, ale FAKT. A ta "technická zdatnost a úroveň komunikace zástupce Aerotecu"? :?
Ano, lidem se snadno maže med kolem úst.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: POZOR na nové přísady a maziva AEROTEC!

Příspěvek od tonny »

forest291 píše:musím říct, že jsem v životě nenašel nic, co by fungovalo líp. Sice je to dražší než co jsem kupoval dřív, ale chápu že kvalita něco stojí
Pokud jseš spokojen, jen dobře. Jestli nevadí, že tomu dobře pomáhá chlór ap., tak jen do toho. A tohle jsi našel? https://www.aditivujeme.cz/13-aditiva-d ... keho-oleje
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Odpovědět