Utěsňovač chladicího okruhu

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Matěj »

Dobrý den
někde mi utíká chladicí kapalina. Zhruba tak za 2 měsíce ( cca 4 000 kilometrů ), musím dolévat 1 litr.
Je těžké určit kde to sákne.
Existuje nějaký spolehlivý šetrný a neškodný přípravek, který by mohl utěsnit místo/a úniku ?

Doporučíte něco s čím máte skvělou osobní zkušenost ?

Děkuji

Matěj
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Pitris »

Napřed bych zkusil najít kde to utíká - a není za Tebou bílý kouř, nebo nepřibývá Ti olej ? Většinou se netěsnost dá zjistit natlakováním (obyč. hustilkou na kola) systému přes upravené víčko chladiče....
Ale já jsem na Yarisu nedávno řešil (ale oproti Tobě nepatrný) únik chladicí kapaliny a zkusili jsme http://www.oleje.cz/p/liqui-moly-utesno ... 0-ml--1577 - po 5-ti tkm to vypadá O.K.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
emge
Příspěvky: 369
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od emge »

Skús hľadať farebné škvrny vo farbe chladiacej kvapaliny. Zahriata kvapalina sa rýchlo odparí, ale farbivo zvykne zostať. U mňa červený okraj hadice signalizoval potrebu dotiahnuť hadicovú sponu.
Odporúčam Ti podoťahovať všetky hadicové spojky. Častým miestom úniku chladiacej kvapaliny býva čerpadlo (semering) a tu Ti utesňovač asi nepomôže.
Radšej by som Ti odprúčal nájsť príčinu úniku chladiacej kvapaliny, ako používať prípravok na utesnenie. Únik môže byť predzvesťou väčšej poruchy. Aj chladič sa lepšie oplatí vymeniť, ako utesňovať. Starší chladič už bude pravdepodobne obsahovať nánosy, ktoré znižujú jeho účinnosť.

Niekde som čítal pozitívne hodnotenie čistiacich a utesňovacích prípravkov od Valvoline, ale nemám s nimi skúsenosť.
Rose123

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Rose123 »

Existuje nějaký spolehlivý šetrný a neškodný přípravek, který by mohl utěsnit místo/a úniku ?
Návštěvník

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Návštěvník »

Rose123 píše:Existuje nějaký spolehlivý šetrný a neškodný přípravek,...
A pod tím rozumíš co, resp. jaké máš požadavky, tedy kromě toho utěsnění?
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od bjukemen »

raz sa jeden pouzil a kurenie kurilo o dost slabsie, zrejme sa upchal ventil..ja uz by som nedal utesnovac
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Matěj »

Dobrý den,

mám Passata B7 2,0 TDi 103kW r.v. 2014.
Začala mi mizet chladicí kapalina při 145 000 km. Prý vodní pumpa. Nechal jsem udělat rozvody, samozřejmě i s výměnou vodní pumpy. Na vyndané staré pumpě byl vidět červený zaschlý škraloup, kudy unikala kapalina G12+.

Jenže ... po výměně kapalina stále mizela. Co 1000 km to 2dcl.
Postupně jsem takhle dolil asi 3 lahve a najel asi 15 000 km.
Kapalina stále mizí. Pod autem není ani loužička, na plastovém spodním krytu motoru ani kapka.
V servise dospěli k rozhodnutí, že by to mohlo být už jen Chladič zpětného vedení.
Inu dali se do toho, natlakovali systém na 4,5 atm a ...... nikde ani kapka. Akorát ten zmíněný chladič zpětného vedení je plný sazí, takže ho nechám vyměnit.

Už je v servise napadá jen, že by mohla být prasklá hlava.
Do oleje kapalina neutíká, olej je v pořádku, nepřibývá, víčko je naprosto čisté.

Auto nekouří, ani studené, ani když mu naložím.


Jak jinak se projevuje prasklá hlava ?
Je ještě jiná možnost, kam by se ta kapalina ztrácela ?

Uvažuji o opravdu účinném utěsňovači. Něco co neuškodí a někomu to opravdu pomohlo.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Jerry3 »

Pokud je špatné těsnění pod hlavou anebo dokonce prasklá hlava motoru, pak žádný utěsňovač nepomůže.
František Smíšek
Příspěvky: 125
Registrován: čtv črc 24, 2008 13:17
Bydliště: Praha

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od František Smíšek »

Může to být výměník vzduch - voda za turbem, voda se ztrácí přes spalovací prostor.
Franta
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Matěj »

To by ale bylo někde vidět ne ? Motor je suchý, nikde ani stopa po zaschlé kapalině. Tlakování neodhalilo nic. Tlakováno na 3x vyšší tlak než je standard.
Fakt už nevim.
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Matěj »

František Smíšek píše:Může to být výměník vzduch - voda za turbem, voda se ztrácí přes spalovací prostor.

Výměník vyměněn. teda pokud je to tohle.

https://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/a ... -2015.html
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Jerry3 »

František Smíšek píše:...voda se ztrácí přes spalovací prostor.
Tohle nikde vidět není.
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Matěj »

Jakože prasklá hlava do výfuku ? Ale já tady píši prasklá a ten únik je teď cca 1 dcl na 1000 m, takže spíš mikro prasklina, když už.
František Smíšek
Příspěvky: 125
Registrován: čtv črc 24, 2008 13:17
Bydliště: Praha

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od František Smíšek »

Mám na mysli výměník vzduch - voda, ne spaliny - voda. Je to chladič vzduchu za turbem, který chladí vzduch před vstupem do válců. U starších motorů byl tento výměník chlazen vzduchem a byl umístěn před chladičem vody nebo někde pod nárazníkem. Popis funkce novějších motorů viz EA 288.
Franta
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Utěsňovač chladicího okruhu

Příspěvek od Jerry3 »

No vždyť! A nemusí to být zrovna "do výfuku". Nejčastěji jde o prasklinu "mezi válci", ale samozřejmě v hlavě. Jestli jde o 2,0 TDI PD, tak ty tím byly docela vyhlášené.
Odpovědět