2.0 TDI CR 125 kW

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

"Lepší lidé", rozuměj "chytří lidé", si přece kupují koncernové vozy. :lol: :P :twisted:
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

:D no ted jeste napis ze mas jako vlastni auto superba a 3 firemni octavie a bude to fakt cely
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

No vidíš, právě ses opět projevil jako typický koncerňák. Jenže jako takový to vůbec nechápeš - odborně se tomu říká kognitivní deficit.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

Jelikož tomvm včera nejspíše usnul, čímž naše debata skončila a já už nemohl použít logické pokračování, dokončím to nyní.

Neposuzuji lidi podle toho, co vlastní, event. používají, ale jak se chovají. Na rozdíl od koncerňáků, kteří se ke mně chovají úplně jinak, pokud zrovna řídím koncernový vůz. Ne že by jejich jízda byla prasení prostá, jenom to jejich prasení není namířeno cíleně proti mně. Jinak řečeno, jsou to právě oni, kdož bedlivě sledují výskyt nekoncernových vozidel kolem sebe a tomu evidentně přizpůsobují své chování. Tedy škatulkují oni, nikoli já, poněvadž já se ke všem chovám stejně, bez ohledu na to, jak a čím zrovna jedou. :idea:

V časopise "motor", č. 22/2018, je na str. 46 fotka z doby před 50 lety z nějakého německého města. Zachycuje vozovku o dvou pruzích v každém směru, přičemž prostředek mezi směry není fyzicky oddělen. Na fotce je prvoplánově vidět 8 vozidel, z nichž jsou přinejmenším tři Mercedesy a jeden VW brouk (ostatní nedokážu identifikovat). No a co myslíte? Ten brouk předjíždí protisměrným pruhem! Že by inherentní symptomatika? :twisted:
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od pepoh »

stretavam napr nemalo renoltistov, nove - stare ale aj sportove verzie.
s nimi som nemal ziadny problem.
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

Je pravda ze sem sel spat, ale hlavne me tahle "debata" uz nebavila. Jednak spamujem neci vlakno s dotazem a taky nesdilim tvuj pojem koncernak k urcitym lidem. To je ten duvod proc uz nepisu. Chtel sem ti to vyvratit, ale asi nadarmo :/
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

Nemůžeš vyvrátit, resp. popřít existenci jevu, který objektivně existuje. Důkazem budiž už sama existence tohoto vlákna.
Odpovědět