Ostatní

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Ostatní

Příspěvek od Hombre »

Amerika, náš vzor. Být to u nich, tak na první křižovatce do něj napálí policejní ofroud a nikdo se nebude pozastavovat, jak ho zastavili. Jak je možné, že při první mařence nezůstal za katrem.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

Američani jsou za volantem vesměs jako boží hovádka a na všechno potřebují automat, ale co jde o vypořádání se s hajzlama (a nejen za volantem), máme jim co závidět. U nás se lumpové mají jako prasata v žitě :x Jejich právo, vymahatelnost práva, a soudní systém je na zcela jiné - vyšší úrovni.
A teď se prosím nenavážím do policie - do řadových členů kteří ty lumpy hledají, stíhají a chytají, do jejich vedoucích, do vyšetřovatelů, a ani do "středního managanentu"....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Ostatní

Příspěvek od skodovkar »

Pitris píše:Jejich právo, vymahatelnost práva, a soudní systém je na zcela jiné - vyšší úrovni.
To by vydalo na dlouhou diskuzi, ale pár věcí by se jistě našlo. Mně se velice líbí ony rychlé soudy, kde se řeší menší věci, jak tam čekají v řadě a soudce to bouchá jedno za druhým :wink:
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2259
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Ostatní

Příspěvek od tonny »

skodovkar píše:Mně se velice líbí ony rychlé soudy, kde se řeší menší věci, jak tam čekají v řadě a soudce to bouchá jedno za druhým :wink:
Kamarád se tam dostal k soudu za nezaplacenou sociálku, první se zeptali všech: Kdo se cítí nevinný, může odejít. Neodešel ani jeden a pak to odsýpalo.
U nás mi to připadá, jakoby si zákonodárci, poslanci, vytvářely zákony pro sebe, co kdyby a ať to trvá co nejdéle, ať se na to zapomene a máme čas z toho pak vybruslit. Už to nikoho nebude ani zajímat a poškozený se toho nemusí ani dožít.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Ostatní

Příspěvek od Jerry3 »

Poslanci pro sebe? Ale kdepak, hlavně pro skupiny, které na ně mají vliv.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Ostatní

Příspěvek od Pedro »

Nechte furt ty negativni energie. Venku je babi leto, tak sup na motorky, na hriby, vylet...
Ja za chvili mizim, jedu odgarazovat Almu, protahnu myckou, nalestim narazniky a kola a projedem se.
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Ostatní

Příspěvek od Libor »

Odbočím, Pedro, jak dopadlo lakování Almery, spokojen?
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Ostatní

Příspěvek od Pedro »

Libor-
Ano, velmi kvalitni praci odvedl klempir-lakyra. Cela strecha a sloupky. Vubec nepoznam, kde to napojoval u dveri na puvodni lak. Napojeni delal tzv rozstrikem a rozlestenim. Tento system se odhali, podle kvality zpracovani a barvy, az po letech. Nekdy hafo. Mam uz kdysi opravovany kus u LP dveri a patrne to je tak rok, dva, kdyz se podivam zblizka. Takze to delal taky kdysi machr. U puvodniho majitele.
Odstin nove barvy naprosto jako sedi se starsim okoli.
Nabidli mi, ze auto je zachovale a udrzovane, jestli nechci celolak. Jenze tim bych prisel o drobne sramky a opraveniny z pouzivani. A tak nejak by to ztratilo punc veci udrzovane ale pouzivane. Lip to vysvetlit neumim...
Nepatrna osetrovana patina se mi libi vic, nez prelesteny dokonaly lak.

Maj dilnu, na pohled nemuze konkurovat superservisum, pec ale velmi dobrou. Ale sikovny jsou, bo nekolik rozpracovanych veteranu ceka. A to je dobre, umeji to. Maj muj dik a osobne jsem pak sel onomu manikovi podekovat a i s majitel dilny hodil rec.
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Ostatní

Příspěvek od Libor »

Chápu Tě a rozumím, chceš "patinku", to k tomu patří, s celolakem by to bylo sterilní.

Důležité je, že odvedli kvalitní práci a jsi spokojený. To bych u spousty lakýrů žel Bohu říci nemohl. Ale renovátoři by už měli být vyšší level. Fajn, díky za info ;-)
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Ostatní

Příspěvek od Pedro »

Pochopils to naprosto spravne :wink:
Jo,tihle manici,umi...,nejen dle toho,ze z pulky cekajicich aut,bylo na lokalni opravy plechu ci laku a jejich vek byl +- stejny jako Alma,spise vice +.
A rozhodne to nebyly tuctovky. Saab,Rover,Civic,P 205...no a uvnitr ty 2-3 vetose. Tady je svet asi jeste ok. Nekoukaj na starsi produkci jako na povl.
Ps.,z opravy zacatkem zari,jsem jel k dceri a od te doby,zas chrni na pozemku...,(bez plachty). Chtel jsem vcera vyvencit,misto to jsem jel na houby. Zbytecne...
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Ostatní

Příspěvek od Libor »

Já až po mnoha nedodělaných a zmršených lakováních, natrefil na fajn lakovnu, kde umí. Je pravda, že si člověk připlatí, ale rád to udělám, než po jejich výkonu stát a reklamovat krupici, mlhu, nebo stečence. A to ani nezmiňuji zmršený podklad, viditelné vrypy od brusky v plniči apod.
Viděl jsem od nich hezký celolak T613/1 a bylo rozhodnuto. Jen jsem si auto musel odstrojit sám, bo by byla o dost delší čekací lhůta, mají "narváno".

Tak super, že Ti to udělali ke spokojenosti ;-)
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

Já se ještě vrátím k tomu zastavení motorkáře.
Co s tímto debilem :?: TOHO by chtělo zastavit naloženou Tatrou :evil: https://www.novinky.cz/clanek/bez-ridic ... t-40242764
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Ostatní

Příspěvek od skodovkar »

To už je megaexot, tady chybělo už jen, aby auto bylo kradené.
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Ostatní

Příspěvek od bloke »

Rasisti...
- Muž nemá řidičský průkaz
- vozidlo má propadlou technickou prohlídku
- není na něj uzavřená pojistka odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla
- řídil silně opilý


Pritom podla rozdelenia nie je v obci ani jeden taký občan, ako by poukázané mohlo vyznieť, možno tak pôjde akože o Slováka.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Ostatní

Příspěvek od Jerry3 »

Odpovědět