Neutrál ??

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Jerry3 »

Tak to ani náhodou! Informací je dost k tomu udělat závěr, že stačilo, aby jedna z nich přidala, čímž by vcelku běžná situace byla briskně a bez naprosto zbytečné nehody vyřešena. Na Jižní spojce totiž v kterémkoli z jízdních pruhů zastaví jen blbec, šílenec či sebevrah.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Hombre »

Když udělám závěr, tak já osobně bych hodil pravý blinkr, přidal plyn a vlítl do mezery. To by již dotyčná věděla, že ubráním plynu a lehkým přibržděním mě musí udělat mezeru. A byla by to otázka 100m.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Pedro »

Karle, jenže ty mas gule a ne kosoctverec. Ja to resim tak, ze dam blikac mezi autama a cekam na reakci. Pridam pribrzdim dle potřeby, kdyz neni zpětná vazba, poslu to tam natvrdo. S velkejma busama ci nakladakama menší problém, s oso vetsi. Tak si vyberu někoho, kdo ma leštěnku. Mam cerny a pruzny narazniky, ne ty novodoby smejdy a...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Pedro »

Proto mi vyhovuje Italský styl jezdeni.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Neutrál ??

Příspěvek od skodovkar »

Nejsem jasnovidec, ale vybavilo se mi tohle :D
https://youtu.be/0NPbCczP3wQ?t=5m12s
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Pitris »

Tohle opravdu začíná být Neutrál-ní ?? vlákno :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Jerry3 »

Mně se zase vybavila situace z doby před více jak 25 lety, kdy jsem požádal kolegyni, aby odřídila moje auto cestou ze servisu. Jel jsem před ní jiným vozem (netrefila by) a "překřížení v pruzích" jsem pozoroval ve zpětném zrcátku: má kolegyně za volantem mého vozu si potřebovala vyměnit pozici s jinou řidičkou po její levici a jelikož i zde obě "ohleduplně" :x ubíraly namísto toho, aby ta, co pak najížděla na dálnici, tj. moje kolegyně, přidala, málem to skončilo bočním střetem.

Shrnuto a podtrženo, kdo neumí akcelerovat, ten si nezaslouží jezdit bez nehody!
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Neutrál ??

Příspěvek od Jerry3 »

Těch vyslechnutých historek o řidičských příhodách žen za volantem mám v zásobě víc, jelikož při obědech často se ženami sedávám. A nevěřím svým uším, co považují za řidičsky správné...

Krom toho jsem se velmi pobavil, když se v jeden zimní "kluzký" den všechny, které měly odvahu použít vůz k cestě do práce, nabouraly ve stejném místě pár desítek metrů od vchodu. :mrgreen: Přitom stačilo jediné: nebrzdit. :P
Odpovědět