Aditiva do nafty a DPF

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od pepoh »

Roumen píše: Do VIFu se mi moc nechce...
:shock: :?: :?
a do znicenych vstrekov a cerpadla sa ti chce ?
v tomto regione su nekvalitne paliva..
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od Brembo »

z osobných skuseností VIF uplné placebo,Millers O.K.,Metanova O.K.,Metabond O.K:,Castrol O.K.,Wynns O.K.,Pro-Tec O.K.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Roumen
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 27, 2017 13:34
Bydliště: Karviná

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od Roumen »

pepoh píše: :shock: :?: :?
a do znicenych vstrekov a cerpadla sa ti chce ?
v tomto regione su nekvalitne paliva..
Právě že tomu chci předejít a proto se ptám, jaká aditiva použít. Na vyčištění teď přijde BG 24432 a následně až přijde čas, tak bude BG 244. Ale to je jen udržovací, chci ještě něco podpůrného.
VIF, jak píše Brembo beru spíš jen jako koncernové placebo. Když už chci lít, tak něco co má smysl.
Jen nevím, u kterého výrobce má smysl investovat. Běžné pumpařské kouzelné utrejchy typu STP mi přes práh nesmí...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od Pitris »

Ty si nedávno vjel s naftou do benzinového vlákna, já teď namontuji benzin sem :P
Mám u benzinu dobré zkušenosti s Millersem, a právě s VIFem. Ovšem Ty už nafťák....:P
Hlavně se ale vykašli na bionaftu. A údajně Optimal Diesel od Eurooilu je zcela bez biosložky.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od NOVON »

Roumen: STP čistič vstřikování funguje..VIF funguje taky..
Věř nevěř..,ale měl bys.
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od bloke »

Roumen, máme tu v téme Millers aditiv avizovanú dobrú cenu do ropy, nemáš načo čakať, funguje aj dnes (podrobnosti v susednom vlákne, daj vedieť ako si bol vybavený) :) :

Zboží přidáno do košíku
Aditivum do nafty Diesel Power ECOMAX 5 litrů
v ceně 474 Kč (z obchodu PiPa Oils)
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Roumen
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 27, 2017 13:34
Bydliště: Karviná

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od Roumen »

bloke píše:Roumen, máme tu v téme Millers aditiv avizovanú dobrú cenu do ropy, nemáš načo čakať, funguje aj dnes (podrobnosti v susednom vlákne, daj vedieť ako si bol vybavený) :) :
Jojo o tomhle už jsem vedle četl, bohužel člověk nemá moc šancí uspět i když to zaplatí předem. To že Heureka má blbé informace je tradiční problém heureky. Stejné problémy řešíme často i my v práci...
Ale cena 2500 za 5l co mi byla nabídnuta zní taky hezky :D
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od bloke »

Toto ti ponúkli priamo po pridaní cez košík Heureky, pritom ako na 4x všetko garantujú, že dostaneš práve ten tovar, ktorý si si za ich cenu objednal = vložil do košíka + potvrdil objednávku? Tak potom tá ich garancia (že dorovnajú i zo svojho =obchod dostane od heureky svoje a ty tiež, atp.) nestojí ani za fajku močky...
Zatial som nemal "šťastie" na taký nákup, neviem č u nás v SR vôbec ponúkajú ich košík, či len v mizivých zlomkoch promile, iste by som v podobnom prípade vyskúšal a potom sa verejne podelil o ich záruky v praxi na nejakom blogu.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Roumen
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 27, 2017 13:34
Bydliště: Karviná

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od Roumen »

Já jsem udělal na zkoušku objednávku přes košík, zaplatil kartou. Během pár minut volal zástupce Pipa, že má heuréka mylné informace, že už týden (stejnou dobu se to snad řeší i tady) jim heuréka slibuje opravu. Jenže heuréka na to slušně řečeno sere.
E-shopy garantují nejnižší ceny na svých webech, tam ovšem mají jiné ceny než ty co slibuje heuréka. Takže ze strany e-shopu vlastně chyba není. E-shop často ani neví, že má heuréka mylné nebo staré informace.
Tak cit tak jsem aditiva potřeboval, můj "dodavatel" mi nabízel BG (viz můj odkaz) a nebo Bishopa. Ale jejich nabídka po telefonu nakonec byla zajímavější, tak jsem to vzal.
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Aditiva do nafty a DPF

Příspěvek od bloke »

Viem že obchod priamo mal po odkliku ceny jasné a bez chyby. Chybu uvádza Hevreka a garantuje, že vždy dostaneš presne to čo si objednáš (=tovar, množstvo, cena, akosť...) a takisto by mal dostať bez rečí zaplatené aj obchod, to čo má uvedené priamo u nich - tu časť od teba a doplatok od onej H-firmy..
Nákup cez ich heur-košík som si predstavoval tak, že komunikácia bude už len medzi zákazníkom a Heurékmi. Ale ako vidím, oni to (ich chybu) nechávajú komunikačne vyžrať tých "chudákov" priamo v obchode a k ničomu sa nemajú... No a čo potom dorovnávajú a garantujú www.garancenakupu.cz? Velké H....
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Odpovědět