Mogul a jeho použití

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

kresta pitrisu dělál jen testování toho mogula abe vodnich dostál pár sponzorskéch melónu.
veplívá ztoho že s mogulem absolvovál kresta jedno erzeto a proto je mogul lepči volej neš kastról.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

řepoňa píše:.....s mogulem absolvovál kresta jedno erzeto.....
No, já teda mám informace, že s ním odjel celý ročník, stejně jako Roman Častoral ME v rallycrosu. Ale možná jsou mylné.....A že by za jednu erzetu odjetou na Mogul dostal " pár sponzorskéch melónu" - tomu snad nevěříš ani Ty sám.

A v názoru na kvalitu Castrolu se asi neshodnem - Ty bys ho asi použil všude, a vždycky :) - já nikam, a nikdy :( (je ale fakt, že řada EDGE, a oleje "SPORT", a oleje do převodovek snesou měřítko kvality, :wink: ale ta cena :oops: ).....Ale napadá mě, když seš takovej "castrolák" - nedostals od nich "pár sponzorskéch melónu"? :lol:
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

špatně semse vejádřil.prache nedostál kresta ale tonda charózuj pro team mogul-benzina sro v rámco charóz systems as.bela to jedna erzeta na propagaco novýho mogula a hnedka se vrátili ke kastrólo.nálepke podlevá sponzorský smlóve vozili dva roke.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

řepoňa píše:....bela to jedna erzeta na propagaco novýho mogula a hnedka se vrátili ke kastrólo.nálepke podlevá sponzorský smlóve vozili dva roke.
A Ty si myslíš, že by se Castrol nebránil :evil: , kdyby na něho jezdili, a měli reklamy na autech na Mogul? :twisted: I když - u nás je možné všechno, :lol: Pohanka s Melčákem taky byli zvoleni za ČSSD, a pak "kopali" za Topolánka :lol: (mimochodem - ještě že tak), ale to jsem už hodně odbočil - to tady nevyřešíme.....
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

zasesto nepochopil.voni měli nálepke mogul a jezdili s kastrólem óplně všade.v motóro,převodofce aji ve špérách.
Freev

Příspěvek od Freev »

Pitris píše:
řepoňa píše:....bela to jedna erzeta na propagaco novýho mogula a hnedka se vrátili ke kastrólo.nálepke podlevá sponzorský smlóve vozili dva roke.
A Ty si myslíš, že by se Castrol nebránil :evil: , kdyby na něho jezdili, a měli reklamy na autech na Mogul? :twisted: I když - u nás je možné všechno, :lol: Pohanka s Melčákem taky byli zvoleni za ČSSD, a pak "kopali" za Topolánka :lol: (mimochodem - ještě že tak), ale to jsem už hodně odbočil - to tady nevyřešíme.....

Castrol se bránit nemusí, pokud s nimi nemá sponzorskou smlouvu....
Jinak blahopřeji k dosažení 1000 do roka od registrace :D
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

ford bode doporučovat mizerné volej.
http://www.tipcar.cz/ford-zahajil-spolu ... -3909.html
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

řepoňa píše:ford bode doporučovat mizerné volej.
http://www.tipcar.cz/ford-zahajil-spolu ... -3909.html
My se asi nechápem navzájem - netvrdím, že všechny oleje Castrol jsou OUT, a taky jsem to tu psal, že řada EDGE, SPORT a převoďáky jsou kvalitní, ale s jejich dřívějšími produkty mám neblahé zkušenosti; ale Ty musíš uznat, že Castrol není jedinej na světě - jsou stejné, a i kvalitnější oleje.....
Freev píše:....Jinak blahopřeji k dosažení 1000 do roka od registrace :D
Dík, "tak nějak" to vyšlo..... :lol:
BMW
Příspěvky: 126
Registrován: úte lis 28, 2017 16:15

Re: Mogul a jeho použití

Příspěvek od BMW »

Dnes som kupil Mogul Extreme zajtra ho naleje mechanik tak som zvedavy :roll: Teraz mam v motore Total tak uvidim ci bude nejaky rozdiel citit 8)
BMW X1 (E84) xdrive 18d
Ravenol VMP 5W30
Odpovědět